Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

„Staram się tworzyć projekty praktyczne, pomocne ekipom remontowo-wykończeniowym. Opracowuję również projekty indywidualne zawierające nowatorskie rozwiązania. Podążając za światowymi trendami tworzę wnętrza spójne, wnętrza, do których chce się wracać” – mówi Marcin Guba, właściciel pracowni MGM-design.

Swą przygodę z projektowaniem Marcin Guba rozpoczął już ok. 10 lat temu. Wtedy prowadził prace wykończeniowe, ale klienci często potrzebowali pomocy w przygotowaniu projektu lub porady. Obecny właściciel MGM-design starał się więc im tej pomocy udzielać.
Okazało się, że moje pomysły są komuś przydatne. Z czasem pogłębiłem wiedzę i zacząłem projektować. Czerpię z projektowania olbrzymią satysfakcję, szczególnie w tych przypadkach, gdy klient jest zadowolony – mówi Marcin Guba.
MGM-design oferuje projekty wnętrz obiektów mieszkalnych i użyteczności publicznej. Marcina inspirują przede wszystkim proste surowe formy i praktyczne materiały. Najchętniej tworzy uniwersalne wnętrza, które nie wychodzą z mody. Jednak projektant nie trzyma się wyłącznie jednego stylu, ale dopasowuje projekt wnętrza do każdego użytkownika. Dzięki wieloletniej praktyce i trwałym kontaktom z firmami wykończeniowymi, Marcin Guba tworzy wnętrza praktyczne i funkcjonalne, realne, możliwe do wykonania. Pracownię MGM-design wyróżnia wieloletnie doświadczenie, znajomość materiałów oraz technologii związanych z budownictwem.
Obecnie na rynku nie wystarczy teoria, asem w rękawie jest praktyka. Chociaż koszt wykonania projektu – w porównaniu do całościowego kosztu inwestycji, np. budowy domu – jest stosunkowo niewielki, większość inwestorów decyduje się na projekt tylko kilku pomieszczeń, a ostatnio łazienek – stwierdza właściciel MGM-design.
Pracownia usługi swe świadczy w większości za pośrednictwem internetu. Zlecenia realizowane są drogą elektroniczną, na podstawie przesłanych materiałów. Ostatecznie inwestor otrzymuje projekt w formie gotowej do druku lub – jeżeli takie jest jego życzenie – wydrukowany. (ARR)

Właścicelem pracowni MGM-design jest 29-letni projektant wnętrz - Marcin Guba. Na początku swej działalności zajmował się on pracami wykończeniowymi. Obecnie w większości realizacji prowadzi nadzór autorski.

MGM-design
Marcin Guba
tel. 503 972 076
www.mgm-design.pl
e-mail: marcinguba@gmail.com
Clou tego projektu jest podświetlony nadruk na szkle umieszczony w ściennej wnęce, który lekko rozświetla i ociepla pomieszczenie. Uwagę zwracają również obudowy pod umywalkami – zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych obłożone mozaiką, od spodu podświetlone.
Płytki ścienne imitujące czarny marmur  nadają wnętrzu powagi. Rozświetla i ociepla je piaskowy kolor pozostałych płytek. Nowoczesny sufit z bocznym podświetleniem LED  oraz meble i kinkiety dodają tej łazience elegancji.
Ta łazienka znajduje się na poddaszu o stosunkowo niskim stropie. Dlatego wanna została odsunięta od ścian – zabieg ten zwiększa komfort użytkowania. Lustro w ramie z dekorów nie odstaje od ściany i świetnie się komponuje z resztą płytek. Umywalka znalazła się na marmurowym blacie. Wnętrze ociepla zastosowana kolorystyka i punktowe oświetlenie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA