Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Piękne i funkcjonalne meble łazienkowe – to idea, która przyświeca firmie Antado. Zgodnie z wieloletnią tradycją również w tym roku Antado zaprezentowało kilka nowości, poszerzając swoją bogatą i niebanalną ofertę o nowe, wyjątkowe kolekcje.

„Casso” to unikatowa seria dwukolorowych mebli. Akcent wzorniczy został położony na asymetrię. Styl został dodatkowo wzmocniony nowoczesnym, metalowym, chromowanym uchwytem. Prosta, geometryczna umywalka idealnie komponuje się z minimalistycznymi kształtami szafek. Regał może być wyposażony w kosz na brudną bieliznę. Trzy szerokości szafek pod umywalkę: 50, 70 i 90 cm ułatwiają zagospodarowanie posiadanej przestrzeni.
Seria „Madera” to również połączenie dwóch kolorów jednak w zupełnie innej formie. Praktyczne meble na kółkach umożliwiają aranżację wnętrza w zależności od nastroju, wynikających potrzeb lub zmieniających się upodobań. Dodatki typu lampka w regale, funkcjonalny wkład porządkujący do szuflady, wiklinowy koszyk oraz wieszaki na ręczniki sprzyjają ergonomicznemu wykorzystaniu łazienki. Zamontowany system cichego zamykania szuflad i drzwiczek podwyższa komfort użytkowania. Do wyboru są dwie duże umywalki podwieszane oraz trzy mniejsze umywalki nablatowe. Aluminiowe akcesoria uzupełniają nowoczesny styl kolekcji.
Ostatnią prezentowaną nowością jest linia „Fiesta”. „Fiesta” to meble o niewielkich gabarytach stworzone specjalnie z myślą o ludziach posiadających małe łazienki oraz poczucie humoru. Fronty występują w czterech wersjach: wesołe choć eleganckie kółeczka, bardziej klasyczne, ale pogodne paseczki, a dla posiadaczy bardziej konserwatywnych łazienek do wyboru są fronty białe oraz wenge. Szafki posiadają zamontowany system „push to open”, dzięki któremu nie potrzebne są uchwyty. Bezuchwytowe szafki są wyposażone w reling na ręcznik, a całość wieńczy nieduża, praktyczna, dolomitowa umywalka. Regał może być wyposażony w uchylny kosz na bieliznę.
Wymagający rynek wiąże się z elastyczną produkcją mającą na celu zaspokojenie potrzeb nowoczesnego klienta. Antado pomyślnie łączy wieloletnie doświadczenie z niekonwencjonalnymi pomysłami tworząc oryginalne meble i kreując nowy styl w łazience. <


Antado • 81-364 Gdynia • ul. 10-lutego 19 • tel. (58) 682 89 45 • www.antado.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA