Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Firma Świat Wellness była organizatorem i głównym sponsorem Mistrzostw Dolnego Śląska Mikstów w siatkówce plażowej. O tytuł mistrzowski oraz główną nagrodę turnieju – 2-osobową wannę z hydromasażem w kolorze calypso firmy Ravak, rywalizowało na boiskach OSiR w Obornikach Śląskich 16 najlepszych dolnośląskich par mieszanych.
Po prawie 8-godzinnej rywalizacji zwycięska para Natasza Wilczyńska (UKS Tatarek-Gwardia Wrocław) oraz Mikołaj Wojtyczka (KS Dziekan Milicz) mogła zrelaksować się w wygranej wannie, którą napełniono wodą. Jako puchary zwycięzcy otrzymali atrapy baterii renomowanych firm.
To już trzeci sezon wspierania siatkówki plażowej na Dolnym Śląsku przez firmy Świat Wellness oraz Ravak Polska.
Forma promocji, jaką wybrały firmy Ravak Polska i Świat Wellness nie jest przypadkowa. Grzegorz Freus, właściciel firmy Świat Wellness, jest od trzech sezonów przewodniczącym Wydziału Siatkówki Plażowej przy Dolnośląskim Związku Piłki Siatkowej we Wrocławiu, a firmy Ravak i Świat Wellness ściśle ze sobą współpracują.
Forma aktywnego spędzania wolnego czasu jest również wpisana w ogólną filozofię „wellness”, czyli dobrego samopoczucia po wysiłku fizycznym.
(OPR. AN)
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA