Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 10-12 grudnia ub.r. hotel Kasprowy w Zakopanem po raz kolejny gościł ponad 200 uczestników świąteczno-noworocznego spotkania partnerów Grupy SBS. W jego trakcie zarząd Grupy podsumował ubiegły, trzeci już rok działalności spółki.

Centrala Grupy odnotowała w ubiegłym roku w stosunku do roku 2003 przyrost obrotu w wysokości 67%, osiągając wolumen zakupowy na poziomie przekraczającym 200 milionów złotych. Obroty całej grupy osiągnęły wielkość 600 milionów złotych (w roku 2003 - 420 milionów złotych). W tym czasie zwiększono liczbę dostawców do 94 oraz odbiorców do 60 firm reprezentujących 121 punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju.

Spotkanie w Zakopanem wykorzystano do omówienia akcji promocyjnych podjętych w ostatnim roku, w tym zwłaszcza programu lojalnościowego profi-TY oraz sprzedaży produktów pod marką SBS i pod markami, których SBS jest właścicielem. Na koniec ubiegłego roku były to marki Delfin (m.in. podgrzewacze wody produkowane we współpracy z firmą Elektromet) oraz Smyk (m.in. dolnopłuki). Przedstawiono również plany na najbliższe lata, które związane są z dalszą realizacją strategii Grupy.

- W listopadzie 2003 roku zarząd Grupy zdecydował się na dynamiczną ekspansję firmy. Zaplanowano zwiększenie udziału w rynku sanitarnym do 10% w roku 2006, co przy tak dużym rozproszeniu branży ma dać nam dominującą pozycję nad konkurencją - powiedział Sławomir Maciejewski, prezes zarządu Grupy SBS. - Metody osiągnięcia tego celu to zwiększenie liczby odbiorców, dalsza poprawa obsługi oraz poszerzanie oferty towarowej i asortymentowej.

Tradycyjnie już organizatorzy zapewnili zaproszonym gościom szereg atrakcji. Pierwszego dnia goście mogli spotkać się z Robertem Makłowiczem w trakcie góralskiej biesiady w Karczmie Szymaszkowa. Drugi dzień to impreza plenerowa \"My Eskimosi\", w trakcie której uczestnicy mogli pokierować psimi zaprzęgami oraz postrzelać z łuku. Wieczorem odbył się bankiet, podczas którego gości bawił zespół Elektryczne Gitary.

Współorganizatorami i mecenasami spotkania były firmy będące na co dzień głównymi dostawcami Grupy, m.in. Elektromet, Instal-Projekt, Purmo, Nibe-Biawar, Grundfos, GSP, Immergas, Meibes, Oventrop, Thermaflex i Vaillant.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA