Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Hotel \"Kasprowy\" w Zakopanem był miejscem, w którym Grupa SBS zorganizowała świąteczne spotkanie swoich partnerów. Impreza, która odbyła się w dniach 12-14 grudnia ub. roku zgromadziła ponad 150 gości.

Na spotkanie przybyły również m.in. osoby piastujące kierownicze stanowiska w firmach sponsorujących spotkanie, tzn. Elektromet, Grundfos, Oventrop, Purmo i Vaillant.

Drugiego dnia imprezy odbyło się spotkanie wszystkich udziałowców Grupy, w trakcie którego jej zarząd przedstawił raport z działalności za rok 2003. Był to pierwszy pełny rok finansowy działalności Grupy.

Na tle ogólnej trudnej sytuacji w budownictwie, wyniki partnerów SBS okazały się korzystne; ogółem firmy przynależące do SBS osiągnęły obrót w wysokości blisko 420 mln zł. Sama centrala Grupy uzyskała w drugim półroczu ubiegłego roku przyrost obrotu w wysokości 74 proc. (w stosunku do analogicznego okresu 2002 r.).

Organizatorzy świątecznego spotkania zadbali również o jego nieoficjalną część. Goście mogli m.in. wziąć udział w \"Zbójnickich Harcach\", podczas których na polanie \"Siwarne\" w Kościelisku pod nadzorem rozbójników można się było wykazać w wielu konkurencjach takich jak: wyścig taczkami, turlanie beczki slalomem na czas, przeciąganie liny itp. Po zaliczeniu wszystkich konkurencji odbył się chrzest zbójnicki, a bezpośrednio po nim przysięga zbójnicka. Pełen wrażeń dzień zakończyła kolacja, po której odbył się koncert zespołu \"Leszcze\".

Grupa SBS jest największą w Polsce siecią sprzedaży artykułów sanitarnych. Jej początki sięgają roku 1998, kiedy to firmy handlowe branży instalacyjnej z regionu centralnej Polski postanowiły się stowarzyszyć i skupić na poprawie obsługi klientów i promocji nowych technologii. Przyjęto również wspólną politykę rabatową dla firm wykonawczych, uruchomiono kampanię reklamową itp. Od tego czasu Grupa powiększyła się o szereg kolejnych firm i rozszerzyła ofertę o branżę wyposażenia łazienek. W sierpniu roku 2000 podjęto uchwałę o rozszerzeniu działalności na teren całego kraju, zaś w lutym 2002 roku zawiązano spółkę SBS Sp. z o.o., która przejęła obsługę logistyczną i marketingową grupy SBS. Pozwoliło to na obniżenie kosztów redystrybucji i zwiększenie sprawności organizacyjnej oraz poszerzenie asortymentu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA