Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, jak wielką rolę odgrywa światło w naszych domach. Nawet najlepiej zaprojektowane i wyposażone wnętrze, w którym brak odpowiedniego oświetlenia nie ukaże nam tego, co nadaje właściwy charakter i styl. Dlatego prawidłowy dobór oświetlenia, które stworzy niepowtarzalny nastrój i nada przyjazny charakter także naszej łazience jest niezwykle ważny.

Oferta firmy Markslojd skierowana jest do wszystkich, którzy cenią nie tylko prawidłowe oświetlenie, ale również pragną podkreślić światłem niepowtarzalny nastrój łazienki i domu. Firma w swojej ofercie posiada szeroką ofertę oświetlenia do łazienek i jest jest jednym z czołowych producentów oświetlenia na rynku skandynawskim. Produkty Markslojd od 40 lat tworzą niepowtarzalną atmosferę w domach, biurach i hotelach wielu krajów: Szwecji, Finlandii, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Danii, USA, Niemczech, Rosji, na Ukrainie i w Czechach. Od trzech lat coraz większą popularność i uznanie produkty te zyskują także na rynku polskim.

Firma zatrudnia własnych projektantów w dziale rozwoju produktów w Szwecji. Ponadto współpracuje z projektantami niezależnymi i biurami projektowymi. Od początku bieżącego roku powstało drugie biuro projektowe - w Polsce.

Markslojd tworząc swoje wzory zachowuje i łączy walory estetyczne z funkcjonalnymi spełniając jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Doskonałym tego przykładem są kinkiety Duett Sara i Duett Lina oraz Kadett posiadające ukryte gniazdka elektryczne. Pozwala to na stworzenie nowych możliwości w projektowaniu łazienki bez widocznych umieszczonych w ścianach gniazdek. Na uwagę zasługuje niepowtarzalne wzornictwo kloszy oraz duży wybór kolorów opraw: chrom, stal, złoto, patyna.

Tradycyjnie dwa razy w roku Markslojd przedstawia nowe wzory oświetlenia. Obecnie na ofertę oświetlenia łazienkowego składają się kinkiety łazienkowe tradycyjne i nowoczesne oraz kinkiety łazienkowe halogenowe, lustra z oświetleniem halogenowym, plafony halogenowe i plafony tradycyjne.

Oświetlenie do łazienki musi spełniać określone wymogi - w zależności od odległości od wody. Produkty firmy Markslojd zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo, posiadając dostosowane do potrzeb IP.

Wybierając oświetlenie do łazienki klient powinien mieć możliwość dopasowania tego elementu do pozostałego wyposażenia. Niestety jest to trudne. Zazwyczaj specjalistyczne salony oferują jedynie lustra z kinkietami - a jest to tylko wycinek z oferty oświetlenia łazienki, jaką można zaproponować. Markslojd stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom. Oferta, którą przedstawia jest obszerna i wiele osób znajdzie w niej coś dla siebie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA