Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

McAlpine jest jedną z największych i najstarszych na świecie firm produkujących podłączenia sanitarne. Doświadczenie zobowiązuje do wprowadzania coraz nowszych rozwiązań ułatwiających obsługę urządzeń odpływowo-przelewowych. W tym roku w kwietniu firma wprowadzi systemy \"click-clack\" do wszystkich syfonów. Chcemy, żeby te rozwiązania ułatwiły korzystanie z brodzika, umywalki, zlewozmywaka i wanny.

\"Na początku był chaos\". Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie jaki powinien być syfon brodzikowy, aby optymalnie zaspokajać oczekiwania klientów? Czy ten najprostszy i najtańszy pełniący podstawową funkcję syfonu, czy taki, który można zamykać, a może także syfon, który można z łatwością czyścić od góry bez uporczywego \"dobierania\" się do obudowanego płytkami brodzika?

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom firma McAlpine proponuje szeroki wachlarz syfonów brodzikowych dostępnych na polskim rynku. Od klasycznego modelu syfonu prostego, którego następcą stał się wariant syfonu zamykanego korkiem (HC25-POL), poprzez standardowy syfon czyszczony od góry (HC26CP i HC26SS), aż po najnowszy, wyjątkowy hit, jakim stał się bez wątpienia syfon czyszczony od góry z mechanizmem zamykania \"click-clack\" (HC26CLCP). W ofercie dostępna jest także wersja syfonu z przelewem (HC2600CL) przeznaczona do głębokich brodzików z otworami przelewowymi oraz wanien. Dzięki temu oryginalnemu rozwiązaniu otrzymujemy syfon wannowy czyszczony od góry z mechanizmem zamykania \"click-clack\". To prawdziwa innowacja w syfonach.

Uzupełnieniem oferty McAlpine na rynek polski jest najniższy na rynku syfon do brodzika o całkowitej wysokości 65 mm, także z systemem czyszczenia (HC252570B).

Zapraszamy naszych klientów do zakupów w naszej firmie. Poza ofertą syfonów brodzikowych prezentowanych powyżej, firma MaKrRa jako dystrybutor produktów McAlpine`a proponuje także...

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA