Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

McAlpine kontynuje swoją prezentację systemów odpływowo-przelewowych.Tym razem proponujemy czytelnikom zapoznanie się z syfonami wannowymi, począwszy od najprostszego na najbardziej technicznie zaawansowanym kończąc. Są to wyroby, które w grupie syfonów odgrywają jedną z najważniejszych ról w czasach pogoni za oryginalnymi rozwiązaniami jakie proponują nam producenci wanien.

Najprostszy syfon manualny (HC30) stał się jednym z najpopularniejszych dostępnych na rynku. Prawdziwy hit w bardzo atrakcyjnej cenie to flagowy model: syfon wannowy z korkiem automatycznym (HC31-S1) w wersjach wykończenia ze stali tradycyjnej, stali tzw. szczotkowanej oraz w kolorze białym i złotym, a także z małym lub dużym \"grzybkiem\". W gamie syfonów wannowych z automatycznym korkiem posiadamy syfony z przelewem o długości 1000 mm i 1300 mm. Warto nadmienić, że pokrętła wykonane są z ABS pokrytego chromem lub z mosiądzu.

Kolejnym syfonem w tej grupie produktów jest syfon z systemem \"click-clack\" (HC2600CL). Posiada on bardzo nowoczesne rozwiązanie dające inną, poszukiwaną od lat na rynku wersję zamykania odpływu wody poprzez naciśnięcie \"grzybka\" odpływowego.

Najbardziej ekskluzywnym produktem wśród syfonów wannowych jest model syfonu z napełnianiem wody (HC3100-CB) o najlepszych parametrach napełniania wody w zależności od ciśnienia. Warto nadmienić, że przy ciśnieniu 2 barów, napełnienie wanny sięga 50 l/min, co nie jest osiągalne w przypadku produktów konkurencyjnych. Jest to prawdopodobnie najłatwiej montowany zestaw tego typu dostępny na rynku, co stanowiło zresztą kluczowy aspekt przy jego projektowaniu. Element napełniający wykonany został całkowicie z mosiądzu pokrytego dwukrotnie warstwą chromu, aby zredukować ryzyko zarysowania do minimum.Tego typu wykończenie odróżnia wyraźnie syfon McAlpine od konkurencyjnych na rynku. Pokrętło cechuje unikalny system zabezpieczający. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom jest on elementem, który przy montażu nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Dotyczy to również całego zestawu.

Ofertę syfonów wannowych uzupełnia syfon tzw. dekoracyjny, zewnętrzny (HC300EB). Jest to wariant dla wanien wolno stojących, gdzie syfon odpływowy jest montowany na zewnątrz i eksponowany w łazience. Dostępne kolory syfonu: chrom, antyczny mosiądz, stal szczotkowana.

Mamy nadzieję, że oferta, którą przedstawiamy znajdzie Państwa uznanie, a szeroki wybór produktów kierowanych do producentów wanien, salonów łazienkowych, hurtowni instalacyjnych, a także klientów indywidualnych spotka się z sympatią i przekona Państwa, że McAlpine proponuje produkty estetyczne, funkcjonalne, a przede wszystkim najwyższej jakości. Wielu już nam zaufało...

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA