Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W majowym wydaniu Łazienki obszernie poruszamy tematykę związaną z frankfurckimi targami ISH 2007. O randze tej imprezy trudno dyskutować. Wystarczy powiedzieć, że cała branża mocno wyczekiwała tych targów i solidnie przygotowali się do nich zarówno polscy wystawcy, jak również firmy handlowe odwiedzające hale Messe Frankfurt. W tym roku na ISH swoją ofertę zaprezentowało 39 firm z Polski. Cieszy, że ich liczba utrzymuje się na podobnym poziomie co dwa lata temu, kiedy to na ISH wystawiło się 41 polskich producentów. Istotne, że kilku spośród krajowych wystawców właśnie ISH wybrało dla prezentacji swoich nowych marek, czy nowego wizerunku firmy. Szerzej piszemy o tym w relacji z targów, w której znalazła się także prezentacja nowości produktowych z sektora łazienki.
Blok targowy to także prezentacje polskich firm obecnych na ISH. Zachęcamy do zapoznania się z nim tych, których interesują zmiany w działalności polskich wytwórców, a także proponowane przez nich na najbliższy czas nowości. Blok targowy zamyka zaś prezentacja produktów nagrodzonych prestiżową nagrodą Design Plus przyznawaną podczas frankfurckich targów.
Tematyka związana z targami ISH zbiegła się w czasie z informacją dotyczącą targów dla branży wyposażenia łazienek w Polsce. Na ostatnim spotkaniu członkowskim stowarzyszenia Łazienka poinformowano o planach przyłączenia na powrót naszej branży do targów Budma. Prawdopodobnie stanie się to już podczas edycji w 2008 r. Ważne, że sektor łazienkowy będzie mógł w końcu wystawiać się wspólnie z branżą płytek ceramicznych. O planach związanych z targami będziemy Państwa informować na łamach naszego miesięcznika.
MARIUSZ NIEŚCIOR
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA