Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
1 października podczas III Targów InterflatDesign ruszył konkurs firmy Deante „Projekt produktu z najwyższej półki” skierowany do studentów i absolwentów uczelni artystycznych i technicznych.
Organizator przygotował nagrodę o wartości 10 tys. zł dla dwóch najlepszych prac w kategoriach: projekt linii baterii oraz projekt linii zlewozmywaków. Konkurs jest szansą dla młodych i ambitnych osób, które chciałyby wziąć udział w rywalizacji i rozpocząć twórcze działania, a także zdobyć rozgłos i pokazać swój talent poza murami macierzystej uczelni.
Konkurs organizowany przez Deante przeznaczony jest dla studentów i absolwentów uczelni artystycznych (do 4 lat po zakończeniu studiów). Jego zasady zostały omówione z dziekanami uczelni wyższych, które wyraziły chęć udziału w wydarzeniu. Rywalizacja będzie składała się z dwóch etapów. 1 października rozpoczęły się konsultacje na: Politechnice Poznańskiej, Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, Politechnice Warszawskiej, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Politechnice Lubelskiej, Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, Politechnice Koszalińskiej, Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Śląskiej i Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Wyłonieni podczas obrad jury kandydaci będą następnie dopracowywać swoje projekty pod okiem managerów Deante. Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 10 marca 2012 r.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA