Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Trzynasty salon firmy Wema mieszczący się w Koszalinie przy ul. Bohaterów Warszawy, został uroczyście otwarty 21 września 2006 r. I jak zapowiadają właściciele firmy nie jest to ostatnia inwestycja Wemy. Na otwarciu nowego salonu obecni byli goście z fabryk, których asortyment znajduje się w ofercie Wemy, m.in.: Cersanit, Ceramika Polcolorit, Ceramika Gres, Ceramika Tubądzin, Opoczno, Nowa Gala, Cerrad, Korzillius, Geberit, Grohe, Roca, Koło, Sopro, Deftrans i in. Symboliczną lampkę szampana za pomyślność nowej placówki wznieśli właściciele firmy – Jolanta i Zbigniew Łobacz oraz jej prezes – Zbigniew Miąskowski. Następnie gospodarze zaprosili wszystkich do wspólnego zwiedzenia salonu. Większość produktów na 1200-metrowej ekspozycji prezentowana jest w aranżacjach zaprojektowanych przez Małgorzatę Dziedzia – architekta wnętrz Wemy.
Kolekcje niezaprezentowane w aran-żacjach znajdują się na osobnych ekspozytorach. Elementem wyróżniającym salon są wanny z hydromasażem podłączone do instalacji wodnej i eletrycznej, co pozwala klientom już przed zakupem ocenić walory użytkowe produktu.
Atutem nowego salonu jest bardzo dobra lokalizacja przy drodze krajowej Gdańsk – Szczecin. Dużą uwagę poświęciliśmy wyglądowi zewnętrznemu i wewnętrznemu salonu, jest to jedna z naszych najładniejszych i najbardziej reprezentacyjnych placówek. Przestronne, dobrze oświetlone wnętrze o starannie przemyślanej architekturze pozwala na dobrą ekspozycję wszystkich produktów – mówi Paulina Wein, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w firmie Wema.
Spotkanie zakończyła uroczysta kolacja i wspólna zabawa, która trwała do białego rana.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA