Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezebtacja firmy Hydrostop

REKLAMA
Firma Hydrostop istnieje od 10 lat. Specjalizuje się w dystrybucji armatury sanitarnej przeznaczonej do obiektów użyteczności publicznej, obiektów gastronomicznych oraz zakładów przetwórstwa spożywczego.
FIRMA oferuje bardzo szeroką gamę produktów, m.in. baterie czasowe, termostatyczne, lekarskie, bezdotykowe, mieszacze termostatyczne, armaturę gastronomiczną, urządzenia ze stali nierdzewnej, wyposażenie sanitariatów w obiektach publicznych, poręcze dla niepełnosprawnych itp.
Zastosowanie baterii bezdotykowych elektronicznych uruchamianych fotokomórką, takich jak np. przedstawiony obok model „E 2610/5” daje nie tylko dużą oszczędność wody, ale przede wszystkim zapewnia pełną higienę użytkowania, niezbędną szczególnie w obiektach o podwyższonych wymaganiach sanitarnych. Baterie elektroniczne dostępne są w wersji dla umywalek, natrysków (na zdjęciu), do pisuarów i do w.c. Baterie elektroniczne mogą być zasilane z sieci poprzez transformator lub baterią 9V.
Stosowanie w obiektach publicznych oszczędnej armatury czerpalnej – przede wszystkim przyciskowo – czasowej pozwala na ograniczenie do 60% zużycia wody (również ograniczenie zrzutu ścieków), a dla wody ciepłej również zmniejszenie zużycia energii niezbędnej do jej podgrzania. W efekcie ostatecznym przekłada się to na znacznie niższe koszty eksploatacji instalacji wod – kan i grzewczych oraz niższe koszty ochrony środowiska dzięki redukcji ilości odprowadzanych ścieków oraz ilości spalin odprowadzanych do atmosfery, powstających w procesie ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Nie bez znaczenia jest również fakt iż urządzenia te są znacznie mniej podatne na dewastację, w porównaniu z armatura standardową, stosowaną w gospodarstwach domowych.
Samozamykająca się natynkowa bateria natryskowa „747/40” wyposażona jest w mieszacz wody zimnej i gorącej w głowicy. Bateria przeznaczona jest do podłączenia  tradycyjnego zestawu natryskowego: węża, uchwytu i rączki natryskowej lub rury z głowicą natryskową. Połączenie z instalacją odbywa się za pomocą tradycyjnych łączników mimośrodowych stosowanych w bateriach. Bateria wyposażona jest w zawory odcinające dopływ wody zimnej i gorącej, posiada zawory zwrotne i filtry siatkowe. Jest przy tym wodooszczędna - przepływ wynosi ok. 7 l/min, zaś czas wypływu wody ok. 30 s.
Innym typem baterii samozamykającej jest art. R 715 ( na zdjęciu ). Jest to bateria umywalkowa stojąca z mieszaczem wody zimnej i gorącej w głowicy. Czas wypływu wody ok. 20 sekund. Bateria jest wodooszczędna – jej przepływ wynosi 7 l/min. Bateria jest wyposażona w mechanizm zabezpieczający przed osadzaniem się kamienia. W komplecie baterii znajdują się przyłącza elastyczne oraz zawory zwrotne.
Kompletna stacja termostatycznego mieszania wody zimnej i gorącej wyposażona jest w mieszacz termostatyczny „Thermosystem” z pokrętłem regulacyjnym, zawory odcinające, zawory zwrotne, filtry siatkowe na dopływie wody zimnej i gorącej, zestaw podłączeniowy i regulacyjny obiegu cyrkulacyjnego, termometry wskazujące temperaturę wody zimnej i gorącej na wlotach oraz wody ciepłej zmieszanej na wylocie. Mieszacz termostatyczny posiada blokadę antypoparzeniową. Urządzenie dostępne jest w przedziale średnic przyłączy od 3/ 4” do 2”.

Hydrostop • 75-130 Koszalin • ul. Szarych Szeregów 7 • tel. (094) 347 08 93 • fax (094) 340 25 74 • e-mail: biuro@hydrostop.com.pl www.hydrostop.com.pl
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA