Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Spółka Sanex w ostatnich dniach wypuściła kolejne modele brodzików akrylowych. W ten sposób rozszerzyła swoją ofertę do ponad 43 różnorodnych modeli brodzików dających się kompletować ze wszystkimi kabinami dostępnymi w Polsce. Ofertę spółki charakteryzuje szeroki wachlarz kształtów, stylów i rozwiązań technicznych, a także nowoczesny design i formuła.

Spółka Sanex oferuje brodziki kwadratowe i półokrągłe o różnych promieniach oraz wielkości wycinka koła. Zapewniono szeroki wybór również pod względem głębokości zaczynając od brodzików płytkich (3, 6 lub 9 cm), przez średnie (12, 15 cm) aż do najgłębszych czyli 16, 19, 22, 25 i 28, a nawet 30 cm z siedziskiem. Chcąc zaspokoić potrzeby najwybredniejszych klientów 2 serie zostały zaprojektowane tak, aby klient mógł sam ustalić głębokość swojego brodzika. Nowoczesne rozwiązania produkcyjne pozwoliły spółce wyprodukować brodzik, którego głębokość mieści się w zakresie od 3 do 22 cm. Dowolnie regulując głębokość brodzika klient może wprowadzać w życie swoje koncepcje łazienki nie będąc ograniczany wysokością kompletu brodzika z kabiną.

Dla użytkowników szczególnie ceniących bezpieczeństwo spółka Sanex stworzyła brodziki ze specjalnie zaprojektowanym dnem antypoślizgowym. Na życzenie klienta, który pragnie uchronić swoje pociechy od bakterii jakie można spotkać w każdej łazience, Sanex proponuje brodziki wykonane ze specjalnego akrylu z dodatkiem super powłoki antybakteryjnej Antibac zapobiegającej rozwijaniu się komórek bakterii powodujących powstawanie plam i nieprzyjemnych zapachów.

Jednymi z ostatnich produktów, które wyszły spod ręki projektantów spółki są brodziki typu compact ze zintegrowaną obudową. Największą ich zaletą oprócz powszechnie znanych walorów użytkowych, jest łatwość i szybkość montażu. Brodziki wyposażone w centralnie umieszczoną stopkę na dnie nie wymagają stosowania stelaża. Ponadto zintegrowana obudowa pozwala na kupno brodzika w przystępnej cenie. W celu zapewnienia bezpieczeństwa użytkownikom spółka Sanex wyposażyła swoje brodziki w specjalnie wyprofilowane dno antypoślizgowe.

Podążając za trendem wykorzystywania w kompozycjach łazienkowych kabin o profilach w kolorze satyny spółka Sanex jako pierwsza w Polsce rozpoczęła produkcję brodzików typu compact w kolorze satyny. Brak potrzeby dokupowania panela frontowego, stelaża oraz - co za tym idzie - niższa cena, pozwoli zagościć satynie w każdej łazience.

Stosowany przez Sanex najwyższej jakości akryl sanitarny pozwala na długotrwałe, dające satysfakcję użytkowanie. W odróżnieniu od słabych jakościowo produktów pochodzących z Chin oraz brodzików w nośnikach styropianowych proponujemy w pełni profesjonalne, stabilne produkty akrylowe o bardzo wysokiej jakości. Potwierdza to fakt, iż wszystkie brodziki Sanex posiadają niezbędne atesty PZH oraz zgodność z normami europejskimi.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA