Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Płytki, dekoracje i mozaiki wykonane w technologii vetromasy znajdą się w najnowszej ofercie Cerartu, a także Cerrolu i Ceramiki Końskie, z którymi Cerart współpracuje. To płytka w 100 proc. szklana, przypominająca fragmenty szkła ozdobnego.

Dotychczas firma Cerart oferowała płytki na podstawie z biskwitu, których efekt dekoracyjny zbliżony był do płytki szklanej. Technologia vetromasy pozwala na produkowanie płytek, dekoracji oraz mozaiki bez zastosowania podstawy z biskwitu, dzięki czemu otrzymuje się w 100 proc. płytkę szklaną w dowolnym formacie i o dowolnym wykończeniu. Możliwości kształtowania tego produktu są bardzo duże. W ofercie Cerartu prawdopodobnie znajdzie się mozaika o wymiarach 3x3 cm i module 20x20 cm. Natomiast w ofercie Ceramiki Końskie oraz Cerrolu, które to firmy są klientami Cerartu, znajdą się dekoracje, inserta oraz listwy uzupełniające zestawy ceramiczne. Produkty te zostaną zaprezentowane podczas poznańskich targów Budma.

Technologia vetromasy jest technologią nową, a wyroby wykonane przy jej zastosowaniu na rynku polskim nie są dobrze znane. Produkty Cerartu, zaliczane do wyrobów z wyższej półki cenowej, przede wszystkim znajdą się w salonach sprzedaży, których oferta skierowana jest do architektów oraz projektantów.

Płytka Cerartu nie posiada atestu mrozoodporności i nie może być stosowana w niecce basenowej.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA