Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

26 kwietnia w centrum szkoleniowym Ariston w Swarzędzu odbyło się szkolenie dotyczące kotłów marki Keller – należącej do Grupy SBS. W spotkaniu wzięło udział 15 handlowców – partnerów Grupy SBS.
Podczas szkolenia mogli oni zobaczyć pracujące urządzenia podłączone do szaf pomiarowych. To cenna wiedza praktyczna na temat produktów, które proponują klientom. Spotkanie było również okazją do zaprezentowania nowych produktów w markach Keller (marka dla instalatorów) i Delfin (marka wyposażenia łazienek), których asortyment ponownie został rozbudowany. Marka Delfin wzbogaciła się o nowe zestawy do zabudowy podtynkowej, nowe modele grzejników drabinkowych oraz wymienniki dwupłaszczyznowe leżące, natomiast nowości w marce Keller to m.in. pompa obiegowa oraz szereg zaworów
i filtrów.
W następnych szkoleniach Grupa chce zwrócić się do instalatorów współpracujących z partnerami
Grupy SBS.   

Spotkania sbs
Spotkania organizowane przez SBS są jednym z elementów budowania spójnej polityki handlowej Grupy. Jako część strategii są też kontynuacją spotkań z dyrektorami i kierownikami firm Grupy SBS, których pierwszy cykl odbył się już w marcu. W sumie w szkoleniach wzięło już udział ponad 100 osób odpowiedzialnych za sprzedaż w swoich firmach.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA