Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W Stawiskach koło Kościerzyny odbyło się spotkanie szkoleniowo-integracyjne dla klientów firmy Aqua Idealna Łazienka z Warszawy. Współorganizatorami imprezy, która odbyła się w dniach 7-9 września, były trzy firmy: Radaway, Sanitop-Wingenroth oraz Balteco.
Pierwszego dnia szkolenia właściciele oraz pracownicy ponad 30 firm z całego kraju mieli okazję zapoznać się z nowymi produktami z oferty przygotowanej przez organizatorów.  Firma Radaway – której wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski jest Aqua Idealna Łazienka – zaprezentowała zalety serii kabin „Radaway Design” z systemem drzwi przesuwnych na wypinanych, podwójnych rolkach. Omówione zostały także zalety powłoki Easy Clean, która jest standardem w tej serii.
Firma Sanitop-Wingenroth zaprezentowała nowe serie ceramiki łazienkowej „Star” z powłoką Aktiv Clean, szeroką gamę umywalek oraz serię produktów dedykowanych małym łazienkom. Uczestnikom szkolenia zaprezentowane zostały także wanny akrylowe i brodziki z 20 letnią-gwarancją – nowość w ofercie firmy Sanitop-Wingenroth i ekskluzywne, niskie brodziki z serii „Plan” oraz „Standard”.
Balteco – estoński producent wanien z hydromasażem i kabin masażowo-parowych – to nowa marka na polskim rynku. Jej wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem na naszym rynku będzie Aqua Idealna Łazienka. Oprócz dostępności produktów Balteco firma Aqua gwarantuje również profesjonalny, mobilny serwis na terenie całego kraju. Drugi dzień spotkania w Stawiskach przeznaczony był głównie na integrację i odpoczynek. Swoim gościom firma Aqua zaproponowała m.in. grę w paintball, jazdę na quadach, poszukiwanie zaginionych skarbów w jeziorze, a także konkursy ze znajomości oferty handlowej Sanitop-Wingenroth, Radaway oraz Balteco. Zwycięzcy mogli liczyć na cenne nagrody.
Szkolenie zakończył uroczysty bankiet.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA