Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Krakowska firma HydroPartner, producent wanien z hydromasażem, w dniach 3-5 marca 2005 r. przeprowadziła szkolenie dla architektów. Odbyło się ono w hotelu Bornit w Szklarskiej Porębie. Uczestniczyło w nim 50 architektów z Polski, a także z Litwy i Białorusi.

Zaproszeni goście mogli zapoznać się z ofertą firmy HydroPartner, proponowanymi nowościami oraz systemami hydromasażu: Ultra-Jet i Turbo-Jet. Pierwszy z nich - Ultra-Jet, to system wykorzystujący masaż wodny z dna wanny. Drugi - Turbo-Jet, opiera się na mieszaninie wody i powietrza kierowanej także z dna wanny. Zaprezentowano również sposoby aranżacji wanien z hydromasażem we wnętrzach. Szkolenie teoretyczne uzupełniła część praktyczna, podczas której architekci skorzystać mogli z kąpieli w dwóch wannach HydroPartnera: Opera i Armida, zainstalowanych w hotelu.

HydroPartner planuje kolejne seminaria przeznaczone dla architektów i sprzedawców. Ich celem będzie przybliżenie pięciu systemów hyromasażu, w jakie wyposażane są wanny HydroPartner.

Już w tym roku HydroPartner zamierza rozszerzyć swoją ofertę m.in. o ciekłokrystaliczne panele sterujące oraz systemy hydromasażu bez orurowania, a także wanny terapeutyczne i wieloosobowe wanny spa.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA