Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Ostatniego dnia października odbyło się w Warszawie szkolenie na temat obsługi inwestycji hotelowych zorganizowane przez Stowarzyszenie Łazienka. Było ono skierowane do pracowników firm stowarzyszonych zajmujących się obsługą inwestycji. W szkoleniu, które odbyło się w Hotelu Airport Okęcie wzięło udział blisko 30 osób.
Spotkanie poprowadził Lech Piotrowski, konsultant hoteli wellnes i spa.
Omówił on między innymi normy i standardy dotyczące powierzchni użytkowej jednostki, wentylacji, oświetlenia (w tym wymagania IP) oraz zagadnienia związane z zastosowaniem wyposażenia łazienkowego takiego jak: grzejniki łazienkowe, umywalki, w.c., drzwi łazienkowe. Tematem jego wystąpienia była także kategoryzacja obiektów hotelarskich oraz dostawa, montaż i zasady wprowadzenia produktu na inwestycje.
Tematem spotkania były także tendencje w aranżacji wnętrz łazienek, gabinetów zabiegowych, łazienek publicznych w hotelarstwie i gastronomii, spa i wellness. Lech Piotrowski na przykładach wskazał błędy najczęściej popełniane przy projektowaniu i wyposażeniu łazienki hotelowej.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA