Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
W dniach 27-29 stycznia w Zakopanem odbyło się szkolenie zorganizowane przez firmę Aqua Idealna Łazienka z Warszawy przy współudziale firm Sanitop-Wingenroth, Solid Solutions Europa oraz Riho. W szkoleniu uczestniczyło ponad 60 osób – przedstawicieli blisko 30 firm handlowych i salonów łazienkowych z całego kraju, którzy stanowią grupę kluczowych klientów zarówno dla firmy Aqua jak i pozostałych organizatorów.
Szkolenie w całości poświęcone zostało podsumowaniu roku 2005, prezentacji wyników sprzedaży oraz prezentacji nowych produktów, które to firmy właśnie wprowadzają na rynek. Pokazano między innymi najnowszą kabinę prysznicową marki Radaway z systemem przesuwu drzwi na amortyzowanych, skrętnych rolkach z możliwością wypinania, a także nowe serie ceramiki łazienkowej i armatury oraz zestawów natryskowych Sanitop-Wingenroth i ręcznie malowane, akrylowe wanny firmy Riho.
Szkolenie połączone było z bogatym programem integracyjno-rozrywkowym. Klienci wzięli udział w 2 konkursach Pucharu Świata w skokach narciarskich, na których dzielnie kibicowali najlepszym skoczkom. Dla najbardziej wytrwałych zorganizowano wyjazdy na stoki narciarskie, a wieczorem, przy dźwiękach góralskiej kapeli wszyscy wspólnie raczyli się przysmakami miejscowej kuchni i góralskim grzańcem.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA