Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Rozpoczął się, szósty już, konkurs na wykonanie projektu wnętrza łazienki organizowany przez Koło - producenta i dystrybutora wyrobów łazienkowych. Tematem tegorocznego konkursu, który ruszył 1 marca, jest łazienka w hotelach i obiektach turystycznych.

- Konkurs stanowi próbę usystematyzowania łazienek będących częścią bazy noclegowej - w hotelach, pensjonatach i schroniskach. Jest kontynuacją i rozwinięciem ubiegłorocznej edycji konkursu, poświęconej łazienkom publicznym - mówi Wojciech Choina, sekretarz konkursu.

Uczestnicy konkursu mają do wyboru sześć typów łazienek: mogą zaprojektować łazienkę w hotelu 4-5-gwiazdkowym, w hotelu 2-3-gwiazdkowym, w apartamencie hotelowym, w zajeździe lub pensjonacie, w schronisku lub toaletę wolno stojącą na kempingu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Sanitec Koło: www.kolo.com.pl

Organizatorom konkursu zależy na promowaniu łazienek, które umiejętnie połączą w sobie funkcjonalne rozwiązania, wygodę i estetyczny wygląd. Przystąpienie Polski do UE również jest doskonałym momentem, aby pokazać w jaki sposób podnieść standard wyposażenia łazienek publicznych, w tym także w obiektach bazy noclegowej.

Wśród członków sądu konkursowego są m.in. prof. Ewa Kuryłowicz i prof. Konrad Kucza Kuczyński z Politechniki Warszawskiej oraz prof. Przemysław Krajewski z ASP w Warszawie.

Zwycięzca szóstego konkursu Koło odjedzie najnowszym Citro‘nem C2, a pięć osób otrzyma równorzędne wyróżnienia po 5000 zł. Konkurs tradycyjnie zakończy wystawa wszystkich prac w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, a nagrodzone projekty będą również pokazane w wybranych ośrodkach akademickich.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 14 czerwca 2004 r. Ogłoszenie wyników nastąpi 5 października. Patronat medialny nad konkursem sprawują: Architektura - Murator, Dobre Wnętrze, Gazeta Dom środowy dodatek do Gazety Wyborczej, Świat Hoteli i miesięcznik Łazienka.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA