Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Międzynarodowe jury prestiżowego konkursu fotograficznego International Photography Awards doceniło sesję wykonaną przez Szymona Brodziaka dla polskiego producenta zlewów i umywalek – marki Marmorin.
Zaskakujące aranżacje, perfekcyjna stylizacja, ciekawe oświetlenie i mistrzowskie oko fotografa to recepta na sesję zdjęciową wedle Szymona Brodziaka. Jak się okazuje recepta dość skuteczna. Wykonane w tym roku zdjęcia designerskich modeli umywalek otrzymały wyróżnienie IPA Honorable Mention w kategorii Reklama/Produkt. Do konkursu zgłoszono ponad 8000 prac z 90 krajów. Wybierało je ponad 70 specjalistów.
Pokazując z pozoru prozaiczne przedmioty codziennego użytku, Szymon Brodziak wydobywa ich ukrytą naturę, zwracając uwagę widza raczej w stronę formy niż funkcji przedmiotów. Zaprojektowane przez uzdolnionych polskich designerów produkty Marmorinu doskonale wpisały się w zaproponowaną przez artystę koncepcję sesji zdjęciowej. Jak przystało na Szymona Brodziaka była ona bardzo awangardowa.
Autorskie obrazy zostały wykonane na potrzeby kampanii reklamowej i wizerunkowej Marmorinu, dedykowanej linii produktów „Prestige”. Prezentowane są na layoutach reklamowych w prasie, występują również jako wiodący element scenografii stoisk producenta podczas wydarzeń promujących design.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA