Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Należąca do Grupy Saint-Gobain  firma Tadmar – jeden z największych w Polsce dystrybutorów materiałów instalacyjnych – od października 2006 r. rozpoczęła sprzedaż produktów pod marką własną. Produkty w całej Europie mają zunifikowaną nazwę – Alterna i Altech, logo i layout opakowania, a także dotyczą tego samego segmentu rynku. Alterna – jest marką związaną z łazienką, Altech natomiast to marka produktów technicznych, instalacyjnych.
Marka własna umożliwia nam lepsze dostosowanie do potrzeb klientów, a przez to zdobycie mocniejszej pozycji na rynku. Pozwala osiągnąć lepszą konkurencyjność nie tylko poprzez cenę, ale również poprzez wprowadzenie nowych produktów, innych niż w pozostałych sieciach. Nie mamy zamiaru zastąpienia jakiejkolwiek innej marki, naszym celem jest poszerzenie i uzupełnienie oferty handlowej – deklaruje Mariusz Kostorz, menadżer ds. marki własnej w firmie Tadmar.
Jako pierwsze na rynek pod marką Alterna trafiły grzejnik łazienkowy i kompletna kabina prysznicowa z brodzikiem. Firma planuje wprowadzić do sprzedaży m.in. natryskowy panel termostatyczny, natrysk przesuwny, wannę akrylową, ceramikę łazienkową, armaturę sanitarną i stelaż w.c. do zabudowy lekkiej. Pełen asortyment łazienki będzie dostępny we wszystkich hurtowniach Tadmar od stycznia przyszłego roku.   
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA