Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Program Raindance opracowany przez firmę Hansgrohe to nowatorskie rozwiązanie w dziedzinie zestawów prysznicowych. Kilka wariantów daje możliwość wyboru opcji najkorzystniejszej dla indywidualnych potrzeb. Raindance to taniec w wiosennym deszczu zmysłowej rozkoszy.

Kosmicznie płaski dysk prysznicowy Raindance to prawdziwa rewolucja w dziedzinie pryszniców. Zapiera dech w piersiach: jak prysznic pod gołym niebem - fascynujące uczucie dla ciała i ducha. Zaskakująco duża, bo aż 15-centymetrowa średnica tarczy gwarantuje fantastyczne doznania w kąpieli. Jeden z pięciu rodzajów strumienia, jaki zapewnia dysk prysznicowy Raindance, to zachwycająco wierna imitacja prawdziwego deszczu. Możliwa jest stopniowa regulacja strumienia: od miękkiego, rozłożystego deszczu prysznicowego do silnego, wibrującego strumienia masującego. Dysk prysznicowy można łatwo zainstalować w każdej łazience zastępując w ten sposób tradycyjną główkę prysznicową - różnica w doznaniach jest natychmiastowa.

Aby zapewnić użytkownikom komfort korzystania z kąpieli na długie lata dysk wyposażono w łatwy do wypłukania filtr oraz system czyszczący Rubit. Opcjonalnie dostępny jest również dysk prysznicowy z wkładką SoftGrip z przezroczystego, zielonego silikonu, która zapobiega ślizganiu się i zapewnia stabilne osadzenie dysku w uchwycie.

Jednak Raindance to nie tylko futurystyczny dysk, ale i kompletny, innowacyjny system prysznicowy. Multifunkcjonalne drążki i uchwyty prysznicowe pozwalają na pełne wykorzystanie możliwości hydromasażu całego ciała, a głowice talerzowe posiadają opatentowany system Raindance Air Injection, który każdą pojedynczą kroplę wzbogaca powietrzem. Poprzez zassanie powietrza i zawirowanie wewnątrz główki prysznicowej powstaje mieszanina wody i pęcherzyków powietrza, z których tworzą się prawdziwe krople deszczu i jego naturalny odgłos. Głowice prysznicowe Raindance Air o średnicy 18 lub 24 cm zapewniają niespotykane dotąd doznania, które zamienią codzienną kąpiel w najmilszą chwilę całego dnia.

Innowacyjny system prysznicowy Raindance Allrounder oddala dysk prysznicowy aż o 53 cm od ściany. Dostosowuje się również do indywidualnych potrzeb użytkownika: dzięki niemu dysk prysznicowy można wykorzystywać również jako głowicę prysznicową lub dyszę boczną.

Raindance Allrouder zdobył tytuł \"Łazienka - Wybór Roku 2004\" w kategorii zestawy prysznicowe.

Kolejne rozwiązanie w dziedzinie zestawów prysznicowych to Raindance Unica. Elegancki, płaski drążek prysznicowy umożliwia podobną multifunkcyjność dysku prysznicowego, a dodatkowo elastyczny wąż poprowadzony jest z dala od ciała tak, aby nie zakłócać swobody kąpieli.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA