Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Na warszawskich targach „Ciepły Dom” (15-17 września br.) wystawiali się m. in. producenci grzejników dekoracyjnych, kotłów centralnego ogrzewania oraz materiałów izolacyjnych. W budynku Blue City swoją najnowszą ofertę zaprezentowały m.in. firmy Viessmann, Vasco, Kalmar, Zehnder, Instal-Projekt, Jaga, Dagat, Terma, Vaillant. W ciągu 3 dni targi odwiedziło ponad tysiąc osób, które oprócz zapoznania się z ofertą producentów i dystrybutorów mogły skorzystać z porad architektów, specjalistów od technologii ogrzewania i izolowania domu. Specjaliści reprezentujący stowarzyszenie „Menedżerowie bez Granic” informowali także o wprowadzanych przepisach
unijnych,  nakazujących inwestorom i właścicielom uzyskanie świadectw energetycznych dla budynków i mieszkań.
Dużym zainteresowaniem wśród inwestorów indywidualnych cieszyły się spotkania  prowadzone przez firmę Kalmar dotyczące oszczędnego ogrzewania i wykorzystania kolektorów słonecznych. Wiele osób skorzystało również z porad firmy Herz dotyczących ogrzewania podłogowego oraz  przedsiębiorstwa Atlantic, producenta ogrzewania elektrycznego.

OPINIA WYSTAWCY
Robert Kowalski, przedstawiciel handlowy Dagat
„Ciepły Dom” to bardzo udane targi. Impreza została dobrze rozreklamowana i zorganizowana w porze inwestycji indywidualnych, co zapewniło dużą frekwencję odwiedzających. Imprezy tego typu są świetną okazją dla inwestorów do zasięgnięcia informacji, uzyskania porady specjalistów i zapoznania się z ofertą rynkową bez niepotrzebnych kosztów, a dla nas jest to sposób na promocję i nawiązywanie kontaktów handlowych. Mogliśmy także zaprezentować szeroką ofertę grzejników łazienkowych oraz nowości wzorniczych.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA