Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 12-13 kwietnia w Strykowie odbędzie się kolejna edycja branżowych targów Grupy SBS, dedykowanych dla profesjonalistów.
W kalendarz imprez branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej na stałe już wpisały się targi organizowane przez Grupę SBS. Kolejna edycja tuż, tuż - 12-13 kwietnia 2011 w Strykowie k/Łodzi odbędzie się kolejna edycja targów skierowanych wyłącznie do profesjonalistów: instalatorów, projektantów, handlowców.
Na terenie Hotelu 500 podczas dwóch dni targowych, na powierzchni pond 2000 m2 swoją ofertę i nowości produktowe przedstawi 77 kluczowych dostawców z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Podobnie jak przy poprzednich edycjach, na targach pojawią się prawdziwe tłumy odwiedzających. Organizatorzy szacują liczbę spodziewanych gości na ponad 3000 osób – instalatorów, projektantów i handlowców związanych z hurtowniami Grupy SBS. Tradycyjnie dla hurtowni należących do Grupy organizowana jest Akcja autokarowa, dzięki której na targi przyjeżdżają instalatorzy i firmy wykonawcze ze wszystkich zakątków Polski. Dla wielu z nich jest to jedna z nielicznych okazji do odwiedzenia dużej imprezy branżowej.
Targi Grupy SBS to świetna okazja do zapoznania się ofertą wiodących dostawców w branży oraz do nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych. Celem targów jest stworzenie platformy wymiany szczegółowych informacji techniczno-handlowych.
Dla uczestników targów, jak zwykle, organizatorzy przewidzieli dodatkowe atrakcje: losowanie nagród w obydwa dni targowe oraz poczęstunek dla gości przez cały okres trwania targów.
Więcej informacji na stronie www.grupa-sbs.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA