Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Grzewczej, Sanitarnej i Wyposażenia Łazienek ISH 2005 we Frankfurcie nad Menem odbędzie się w dniach 15-19 marca przyszłego roku. Udział w nich weźmie 33 polskich producentów.

Po raz pierwszy na przyszłorocznym ISH swoje produkty zaprezentuje firma Deger, producent ceramiki sanitarnej.

- Zdecydowaliśmy się wziąć udział w targach ISH we Frankfurcie, ponieważ jest to największa i najbardziej prestiżowa impreza wystawiennicza w branży wyposażenia łazienek w Europie. Targi to także droga do nawiązywania i umacniania zawartych już kontaktów handlowych. Chcemy zaprezentować firmę i elementy jej oferty międzynarodowej publiczności - mówi Grażyna Górna, dyrektor ds. marketingu w firmie Deger.

Już po raz czwarty we Frankfurcie obecny będzie Instal-Projekt, producent grzejników.

- Na targi ISH staramy się przygotowywać nową ofertę produktową. Ta prestiżowa impreza gromadzi największą liczbę firm z branży grzewczej i jest odwiedzana przez gości z całego świata. Udział w niej stanowi ważny element dynamicznego wzrostu sprzedaży eksportowej naszej firmy. Jest też okazją do nawiązania nowych i utrzymania dotychczasowych kontaktów handlowych - mówi Ewa Ścierzyńska, zastępca prezesa ds. handlu i marketingu Instal-Projekt.

Targi ISH mają również swoje edycje poza naszym kontynentem. We wrześniu br. odbędą się targi ISH w Chinach, prezentujące technikę grzewczą, sanitarną i klimatyzacyjną. Natomiast od 14 do 16 października br. odbywać się będą targi ISH North America w Bostonie, na których obok wyposażenia łazienek, techniki sanitarnej, instalacyjnej, grzewczej i klimatyzacyjnej zaprezentowane będzie również wyposażenie kuchni. Na obu imprezach targowych nie będzie żadnego polskiego wystawcy.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA