Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
 Murator EXPO organizuje w Warszawie pierwsze w Polsce targi pod hasłem \"Podłogi i posadzki\". To projekt skierowany zarówno do architektów wnętrz i stylistów, inwestorów instytucjonalnych, jaki i do indywidualnych inwestorów poszukujących ciekawych rozwiązań funkcjonalnych i estetycznych. Targi organizowane są we współpracy z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Parkieciarzy. Targi \"Podłogi i posadzki\" odbędą się w dniach 13 – 15 października 2006 w Centrum Targowym Murator EXPO, w Al. Jerozolimskich 179, w Warszawie.
Swoje wyroby i usługi zaprezentują producenci i dystrybutorzy m. in.: płytek ceramicznych, podłóg drewnianych, posadzek przemysłowych, wykładzin podłogowych, chemii budowlanej, preparatów do zabezpieczania i regeneracji drewna, materiałów ściernych, elektronarzędzi, maszyn i urządzeń do szlifowania drewna, akcesoriów do wykańczania drewnianych podłóg. Do udziału w targach są zaproszeni także producenci i dystrybutorzy dywanów, wykładzin dywanowych oraz elastycznych wykładzin podłogowych, paneli podłogowych z laminatu czy pokryć kamiennych. Do dyspozycji Wystawców oddana zostanie nowoczesna powierzchnia wystawiennicza, o powierzchni blisko 4 500 m2.
Targom towarzyszy bogaty program edukacyjny. Dla publiczności profesjonalnej – architektów wnętrz, stylistów i projektantów planowane są seminaria i wykłady, odbędą się także warsztaty i szkolenia dla małych i średnich firm wykonawczych, oraz cykl prelekcji dedykowanych osobom odpowiedzialnym za budowę i modernizację obiektów sportowych. Przy tworzeniu programu merytorycznego targów współpracują m. in.: biura doradztwa technicznego, konsultanci stowarzyszeń branżowych i niezależni eksperci. Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów uruchomione zostanie Targowe Centrum Bezpłatnych Porad.
Więcej: http://www.muratorexpo.pl/podlogiposadzki


REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA