Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Od 27 do 28 października 2007 r. w Warszawie trwać będzie dziewiąta edycja Ogólnopolskich Targów Budowlanych Murator Expo 2007 - Budowa Remont Dom. Impreza odbędzie się w hali Torwaru. Targom, podobnie jak w poprzednich edycjach, przyświeca idea prezentacji kompletnej oferty dla planujących budowę własnego domu - od kredytu, przez projekt, do domu pod klucz. Dlatego ekspozycja targowa podzielona będzie na sektory branżowe.
Targi Budowa Remont Dom organizowane są od ośmiu lat i zyskały opinię największych na Mazowszu targów budowlanych dla indywidualnych inwestorów. Gromadzą każdorazowo ponad 170 wystawców - producentów i dystrybutorów wyrobów budowlanych i instalacyjnych, chemii budowlanej, materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz. Wystawcami są także pracownie projektowe, firmy zajmujące się wykonawstwem i doradztwem budowlanym. Ponadto, przedstawiane są dostępne na rynku produkty i rozwiązania z zakresu instalacji sanitarnych, wentylacyjnych i grzewczych, które w znaczący sposób warunkują jakość i prawidłowe funkcjonowanie nowoczesnych domów. Ostatnią edycję targów odwiedziło blisko 8 tys. osób.
Z myślą o potrzebach indywidualnych inwestorów podczas targów działać będzie Targowe Centrum Bezpłatnych Porad. Goście targów będą w nim mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji. Porad udzielać będą specjaliści: architekci, konsultanci kredytowi, inżynierowie budownictwa, projektanci instalacji, konsultanci z dziedziny docieplenia domów i termomodernizacji, architekci wnętrz i styliści, architekci krajobrazu i specjaliści ds. wentylacji.
Więcej informacji o targach na www.targibudowlane.pl.    

PROGRAM EDUKACYJNY TARGÓW
Targom towarzyszy bogaty program edukacyjny. Zainteresowani mogą uczestniczyć w cyklu prelekcji poświęconych m.in.: technologiom wznoszenia ścian zewnętrznych, sposobom wentylowania w budownictwie, izolacji tarasów, balkonów, pomieszczeń pod budynkami. W trakcie targów odbywać się będą także wykłady pod wspólnym tytułem \"Jak zdobyć pieniądze na budowę domu, remont lub jego urządzenie\". Architekci wnętrz przedstawią sposoby budowania indywidualnego charakteru wnętrza, zaprezentują elementy wykończeniowe budujące jego styl, wskażą najistotniejsze narzędzia budowania nastroju. Niezależni konsultanci pomogą w wyborze odpowiedniego projektu domu jednorodzinnego - zarówno pod względem funkcji, jak i kosztów realizacji. Doradcy techniczni opowiedzą o tym, jak zbudować dom bez łamania prawa, udzielą technicznych wskazówek, jak uniknąć błędów przy odbiorze domu i mieszkania.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA