Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Z okazji 10-lecia funkcjonowania firmy Bims Plus na rynku kujawsko-pomorskim, 3 września 2005 r. w Bydgoszczy odbyły się Targi Domowe. Stały się one okazją do zaprezentowania i promocji materiałów oraz urządzeń 43 producentów branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej współpracujących z Bims Plus.
Wśród wystawców znalazły się tak znane firmy jak Danfoss, Epuro Polska, Grundfos, Honeywell, Hüppe, Sanitec Koło, Valvex czy Robert Bosch. Zaprezentowano m.in. najnowsze typoszeregi kotłów Brótje, grzejniki VNH, liczne rozwiązania produktów instalacyjnych, ceramikę łazienkową, armaturę sanitarną oraz urządzenia do uzdatniania wody na potrzeby kotłowni wodnych i do użytku domowego firmy Cosmowater.
Podczas jubileuszu uhonorowano również firmy, które od września 1995 r., kiedy powstał bydgoski Bims Plus, kontynuują aktywną współpracę handlową z przedsiębiorstwem. Uroczystość obfitowała w liczne konkursy instalatorskie, na czele z zorganizowanymi przez polskich siłaczy zawodami Siła Instalatora, w których brali udział właściciele i przedstawiciele firm instalacyjnych. Popołudnie i wieczór gościom Bims Plus umilały też wystepy muzyczne, kabaratowe i pokazy laserów.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA