Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
20 lipca firma Femax zorganizowała piknik branżowy dla swoich klientów i partnerów handlowych w Chacie Myśliwskiej \"Pod Sokołem\" w Straszynie k. Gdańska. W spotkaniu, poza pracownikami Gdańskiej centrali oraz oddziałów w Bydgoszczy i Lęborku, uczestniczyło 530 gości z branży instalacyjno-sanitarno-grzewczej.
Podczas połączonych z piknikiem targów, swoje oferty handlowe i prezentacje multimedialne na temat firm przedstawiało 30 dostawców-współorganizatorów imprezy. Wśród zaproszonych gości znaleźli się również zaprzyjaźnieni z firmą Femax przedstawiciele Gdańskiego Związku Pracodawców, kadra naukowa Trójmiejskich uczelni oraz reprezentanci przemysłu stoczniowego.
Atrakcją wieczoru okazała się inscenizacja Hamleta w adaptacji Jeremiego Przybory przygotowana przez pracowników centrali Gdańsk. Nie obyło się również bez konkursów branżowych. Nagroda główna loterii Femax - wanna z hydromasażem trafiła w ręce p. Reginy Klauzo - reprezentantki firmy Eurostandard Chojnice. Wyróżniono również firmy w kategoriach: najsympatyczniejszy przedstawiciel handlowy i klient oraz nowoczesna firma (składanie zamówień internetowych).
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA