Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Czerwiec upłynął obchodzącej w tym roku jubileusz piętnastolecia istnienia firmie Sanpol pod znakiem targów organizowanych dla jej wiodących dostawców. Na początku miesiąca własne targi zorganizował białostocki oddział firmy, zaś w dniach 15-16 czerwca na drugą już edycję targów zaprosił swych gości oddział w Poznaniu.
Celem obydwu spotkań było zgromadzenie w jednym miejscu liderów-dostawców firmy Sanpol oraz jej najważniejszych klientów - instalatorów, wykonawców, projektantów i handlowców, a także inwestorów budujących domy bądź wyposażających własne mieszkania. Swą aktualną ofertę zaprezentowało kilkadziesiąt firm reprezentujących branże wyposażenia łazienek, systemów instalacyjnych i grzewczych, m.in. Caradon, Danfoss, De Dietrich, Gebo, Geberit, Gorgiel, Grundfos, Oventrop, Rems, Roca, Rothenberger, Siemens, Tece, Zehnder, Vaillant i Viega. Przedstawiciele firm na bieżąco odpowiadali na pytania zwiedzających oraz przedstawili nowe rozwiązania techniczne, które trafiły na rynek w ostatnim czasie.
W trakcie poznańskich targów ich goście mieli okazję uczestniczyć w szkoleniach z zakresu uprawnień do eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych i gazowych, organizowanych przez firmę Sanpol we współpracy z Naczelną Organizacją Techniczną w Poznaniu. Drugą imprezą towarzyszącą było sympozjum dla architektów i projektantów wnętrz. Omawiane zostały najnowsze światowe trendy w dziedzinie projektowania nowoczesnych i funkcjonalnych łazienek.

Sławomir Bartosiak, kierownik działu zakupów i doradztwa technicznego białostockiego oddziału firmy Sanpol
Targi branżowe, które odbyły się na początku czerwca to własna inicjatywa naszego oddziału. Zorganizowaliśmy je ze względu na duże  zmiany w asortymencie dostawców i pojawienie się wielu nowości na rynku - bezpośredni kontakt z producentami pozwolił naszym klientom na zapoznanie się ze wszystkimi nowymi produktami. Targi powiązaliśmy ze specjalną, okolicznościową promocją. Ponad 300 gości, którzy przybyli na imprezę miało możliwość nabycia produktów wystawiających się firm z kilkunastoprocentowymi rabatami.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA