Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Metal-Hurt

REKLAMA

Na tegorocznych targach Aqua-San P.H.U. Metal-Hurt Sp.j., znany importer i hurtowy dystrybutor armatury sanitarnej oraz wyposażenia łazienek, zaprezentowała przede wszystkim ofertę kabin prysznicowych i armatury sanitarnej marki Sea-Horse.
Toruńskie przedsiębiorstwo Metal-Hurt działa na rynku od 1991 roku i każdy kolejny rok swojej działalności kończy jako firma o wciąż rosnących obrotach i coraz większym zakresie działania. Do niedawna znana była głównie jej działalność hurtowa. Jednak od kilku lat coraz dynamiczniej rozwija się działalność przedsiębiorstwa jako wyłącznego i jedynego w Polsce importera marki Sea-Horse. Właśnie te produkty pokazano na tegorocznych targach Aqua-San.
Zaprezentowane w Poznaniu propozycje przedsiębiorstwa Metal-Hurt to przede wszystkim półokrągłe i okrągłe kabiny prysznicowe. Eleganckie i nowoczesne w formie, charakteryzują się solidnymi profilami wykonanymi ze stopu aluminium odpornego na korozję i zmianę koloru. Klient ma ponadto do wyboru dwa kolory profili – biały i najpopularniejszy ostatnio chromowany. Wypełnienie kabin z bezpiecznego szkła hartowanego gwarantuje ich wytrzymałość i wysoką jakość. Klient może również wybierać spośród trzech różnych wzorów szyb: chinchilla, przezroczyste i w paski. Lekkość przesuwania drzwi kabin zapewniają wysokiej jakości łożyska kulkowe. Co więcej, kabiny Sea-Horse SIGMA wyposażone są również w wytrzymałe uszczelki magnetyczne i boczne uszczelki zabezpieczające przed wyciekiem wody. Największą uwagę zwraca z pewnością okrągła, chromowana kabina dostępna ze szkłem chinchilla lub przezroczystym, która była zdecydowanie największą ozdobą stoiska firmy Metal-Hurt. Jeśli dodać, że półokrągłą chromowaną kabinę kupić można już za 799 zł brutto, jasnym się staje, że Metal-Hurt konkurować może z największymi potentatami branży.
– Produkty marki Sea-Horse obecne są na polskim rynku od czterech lat – wyjaśnia Rafał Kłosiński, dyrektor ds. marketingu w firmie Metal-Hurt. – Trzy lata temu w naszej ofercie pojawiły się kabiny natryskowe Sea-Horse SIGMA. Zależało nam na tym, aby wprowadzić na polski rynek produkt interesujący wzorniczo, dobry jakościowo i jednocześnie dostępny dla najszerszej grupy klientów – tych o przeciętnych dochodach. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenia w handlu kabinami i bogatą wiedzę na ich temat, położyliśmy największy nacisk na dopracowanie tych elementów, które w kabinach najczęściej ulegają uszkodzeniom – prowadzącym do reklamacji i wzbudzającym poczucie niezadowolenia klienta. Dlatego też uszczelki magnetyczne  na drzwiach przesuwnych są w specjalnych listwach aluminiowych, łożyska kulowe zabezpieczone są przed szkodliwym działaniem wody, a elementy łączące poszczególne rolki i przenoszące ciężar szklanych drzwi, wykonane są z mosiądzu, co łącznie gwarantuje  niezawodne działanie produktu.
Do półokrągłych i okrągłych  kabin Sea-Horse SIGMA oferowane są także brodziki. Tu klient może wybierać spośród modeli o głębokości od 6 do 15 cm. Na targach Aqua-San Metal-Hurt zaprezentował także zestawy i rączki natryskowe oraz sześć serii, znanych już na rynku, baterii łazienkowych i kuchennych: „Vera”, „Eva”, „Mary”, „Kate”, „Roma” oraz „Sonia”. <

P.H.U. Metal-Hurt Sp. j. < ul. Batorego 54 < 87-100 Toruń < tel. (056) 65 77 410 < fax (056) 65 77 440 < e-mail: marketing@metalhurt.com.pl < www.metalhurt.com.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA