Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Krakowska firma Enix już po raz czwarty wzięła udział we frankfurckich targach ISH. Tym samym po raz kolejny mogła przekonać odwiedzających jej stoisko gości o swoim profesjonalizmie i wysokiej jakości produktów sygnowanych tą marką.

Na swym stoisku Enix prezentował cztery premierowe modele grzejników. Trend Chrom oprócz nowoczesnej formy charakteryzują dekoracyjne drewniane listwy, dzięki którym grzejnik ten świetnie sprawdza się w łazienkach wyposażonych w drewniane meble. W ten sam nurt wpisuje się kolejna nowość producenta - Cube. Mocno zgeometryzowaną formę (rurki o przekroju prostokąta) złagodzono drewnianą listwą z wieszakami na ręczniki. Z kolei Trend Combi to ciekawe rozwiązanie, które powstało przede wszystkim z myślą o hotelach. Klasycznej, białej wersji grzejnika Trend towarzyszy tu korespondujący z jej formą panel z półkami i wieszakami na ręczniki czy łazienkowe akcesoria. Ostatnią z nowości był elektryczny grzejnik Quatro dostępny w oryginalnym, modnym wykończeniu silber. Niewątpliwym atutem nowości firmy Enix jest nie tylko ich nowoczesna forma, ale przede wszystkim połączenie jej z ponadczasowym materiałem jakim jest drewno. Tym samym producentowi udało się stworzyć grzejniki tworzące indywidualny styl łazienkowego wnętrza i o wzornictwie, które już od lat odpowiada standardom europejskich rynków. Ten fakt docenili także odwiedzający stoisko firmy Enix goście i kontrahenci.
- Zainteresowanie naszymi produktami oceniam wysoko. Zapewne wiąże się to z tym, że proponujemy coś oryginalnego, innowacyjnego. W stylistyce naszych grzejników jest miejsce na realizację niespotykanych pomysłów i to właśnie docenili odwiedzający nas podczas targów goście. Chcemy stale umacniać naszą pozycję na zagranicznych rynkach dlatego udział w targach tego formatu co ISH odgrywa dla nas niezwykle znaczącą rolę - mówi Wojciech Łazarski, dyrektor marketingu firmy Enix.
Nowe grzejniki krakowskiego producenta - prezentowane podczas targów w wersjach prototypowych - na polskim rynku powinny pojawić się już w tym roku.
Firma Enix na polskim rynku działa już od ponad 17 lat. Produkuje grzejniki łazienkowe do centralnego ogrzewania, łazienkowe suszarki elektryczne, a także grzałki termostatyczne do grzejników. Przy produkcji stosuje najnowocześniejszy system lutowania miedzią. W swojej pracy Enix stawia na wysoką jakość swoich produktów, sprawne działanie pionu handlowego oraz skuteczny serwis.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA