Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W dniach 25-28 stycznia br. nasza firma po raz kolejny wzięła udział w targach Budma w Poznaniu. Była to doskonała okazja do skonfrontowania naszych nowych propozycji z gustami klientów.

Swoją premierę miało kilkanaście nowych kolekcji, różnych pod względem estetycznym i wzorniczym.

Mocno zaakcentowaliśmy obecność w naszej nowej ofercie płytek monokolorowych, matowych.

Zestaw składał się z trzech kolekcji i 5 kolorów płytek. Dodatkowym urozmaiceniem jest format 12,5x40 cm, mozaika oraz płytka strukturalna występujące w każdej kolorystyce. Akcenty w postaci dekoracji wykonanych w technologii szkła oraz murano podkreślają ich wyjątkowość i elegancje.

Szklana dekoracja pojawiła się jeszcze przy okazji kolekcji Paloma, jednak uzupełniona o alternatywną dekorację trzeciowypałową. Po raz kolejny znaczącym akcentem były mozaiki. Obecne w naszej ofercie już od trzech lat jednak ciagle rozwijane o nowe warianty i kolory.

Po raz pierwszy eksponowaliśmy nowy format w naszej ofercie 33,3x50 cm.

Pozostałe eksponowane kolekcje przygotowane przez nas to kwintesencja nowych trendów we współczesnym wzornictwie, dopasowanych i skrojonych zgodnie z gustami krajowych klientów. Dominującą kolorystyką były beże i brązy, ale pojawiły się też błękity, szarości, kolory burgundowe czy koralowe.

W sumie pokazaliśmy kilkanaście nowych kolekcji, z których zdecydowana większość spotkała się z przychylnym odbiorem zwiedzających wystawę.

Już wkrótce będziemy mogli wzbogacić naszą ofertę o płytki gresowe produkowane dla nas przez firmę Stargres, także obecną na naszym stoisku.

Dziękujemy partnerom handlowym za odwiedzenie naszej wystawy. Uwagi i opinie zebrane podczas tych rozmów z pewnością okażą się przydatne przy konstruowaniu oferty na bieżący rok.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA