Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Już po raz dziewiętnasty odbędzie się w Rimini największa światowa Wystawa Technologii Ceramicznej, Urządzeń i Zaopatrzenia Tecnargilla. Impreza organizowana przez Rimini Fiera, przy współpracy z ACIMAC będzie miała miejsce w dniach 1-5 października 2004 r.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientówTecnargilla będzie się teraz odbywać co dwa, a nie jak dotychczas co trzy lata.

Organizatorzy postawili sobie też dwa cele: uczynić z Tecnargilla najbardziej reprezentatywną wystawą całego łańcucha dostawców dla przemysłu ceramicznego oraz dla wszystkich jego segmentów.

Podczas Tecnargilla 2004 po raz drugi zaprezentowana zostanie sekcja Kromatech, poświęcona innowacjom i trendom w przemyśle ceramicznym.

W założeniach organizatorów ma to być najlepsze i najbardziej ekskluzywne wydarzenie prezentujące najnowsze trendy estetyczne w tym sektorze. Pierwsza edycja wystawy cieszyła się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Podczas Tecnargilla 2002 na 80 tys. m kw. swoje produkty zaprezentowało 801 wystawców, w tym 244 spoza Włoch. Wystawę odwiedziło prawie 30 tys. gości. W bieżącym roku organizatorzy postanowili poprawić warunki wystawy. Wystawcy i zwiedzający będą mieli do dyspozycji dwie nowe hale, co zwiększy powierzchnię wystawową do 109 tys. m kw. oraz stację kolejową, której otwarcie - według Lorenzo Cagnoni, prezesa Rimini Fiera - przewidziane jest na styczeń 2004 r.

Usytuowanie wystawy w pobliżu głównego wyjścia ze stacji ułatwi gościom komunikację, a metro z windą pozwoli na ominięcie barier architektonicznych.

Kolejnym ułatwieniem ma być przeprojektowana strona internetowa www.tecnargilla.it Dzięki niej będzie można m.in. sprawdzić plan wystawy. Zmianie ulegnie również termin

wystawy. Do tej pory odbywała się ona od wtorku do soboty. Teraz będą to dni od wtorku

do soboty, co pozwoli Tecnargilla mniej kolidować z inną włoską wystawą, Cersaie.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA