Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

Prezentacja firmy Junkers

REKLAMA

Terma w dobrym stylu„Maxi Power-2” to nowa generacja podgrzewaczy wody firmy Junkers, które pojawiły się w sprzedaży w lutym. Urządzenia te są najmniejszymi termami dostępnymi na rynku, a ich estetyczny wygląd sprawia, że pasują do nowocześnie zaaranżowanego wnętrza. Nowe termy oferują wysoki komfort w zakresie dostawy ciepłej wody.
WYCHODZĄC naprzeciw oczekiwaniom i tendencjom rynku producenci urządzeń grzewczych przywiązują dużą wagę do wyglądu swoich produktów. Okazuje się bowiem, że o decyzji zakupu termy decydują nie tylko jej walory techniczne, ale również wzornicze. Nowe podgrzewacze wody „MaxiPower-2” firmy Junkers, wyróżniają się estetycznym i eleganckim wyglądem, który sprawia, iż urządzenia pasują do nowocześnie zaaranżowanej kuchni czy łazienki. Zaletą term „MaxiPower-2” jest kompaktowy rozmiar oraz o 20% mniejszy ciężar w porównaniu do tradycyjnych term. Dzięki temu montaż termy 2 jest łatwiejszy i nie wymaga dużo miejsca, co jest istotne w niewielkich pomieszczeniach.
W programie „MaxiPower-2” znalazły się trzy rodzaje urządzeń: tradycyjna terma z płomykiem dyżurnym (pilotem), terma z automatycznym zapłonem bateryjnym, jak i najbardziej oszczędna i ekologiczna – z generatorem hydrodynamicznym. Generator napędzany strumieniem wody wytwarza energię elektryczną potrzebną do zapłonu palnika. Z wyjątkiem wody i gazu, urządzenie nie wymaga doprowadzenia dodatkowych źródeł energii potrzebnych do zapalania palnika. Nie ma również potrzeby zasilania w energię elektryczną z sieci, ani baterii.
Najbardziej zaawansowane technologicznie termy z hydrogeneratorem posiadają również zupełnie nowy panel sterujący wyposażony w wyświetlacz cyfrowy, który pokazuje temperaturę ciepłej wody, a w przypadku wystąpienia usterki (wewnętrznej lub zewnętrznej, np. brak ciągu kominowego) wskazuje odpowiedni kod serwisowy ułatwiający diagnozę.
Użytkownik ma możliwość wyboru urządzenia z regulacją ręczną, ale i także termy z automatycznie sterowaną mocą.
W przypadku zróżnicowanego zapotrzebowania na c.w.u. terma „MaxiPower-2” utrzymuje stałą temperaturę wody na wypływie dzięki samodzielnemu dopasowywaniu mocy grzewczej (modulacja) urządzenia. W porównaniu do tradycyjnych term gazowych tej samej wielkości, „MaxiPower-2” oferuje znacznie większą ilość c.w.u. w ciągu minuty.<

 Robert Bosch Sp. z o. o., Dział Junkers, ul. Poleczki 3 02-822 Warszawa,  Infolinia: 0 801 60  801, www.junkers.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA