Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
26 maja 2009 r. w warszawskim salonie Internity otwarto drugi w stolicy „The House of Villeroy & Boch”. Jest to siódma tego typu ekspozycja w Polsce i już druga otwarta od początku tego roku. Pierwszy z „domów” powstał w 2006 r. w Łodzi.
„The House of Villeroy & Boch” w salonie Internity ma 49 m2. Znajdują się w nim 4 kompletne boksy w pełni wyposażone w ceramikę, płytki, produkty wellness i akcesoria łazienkowe firmy Villeroy & Boch. Cały salon Internity ma powierzchnię ponad 500 m2. Współpraca między Internity S.A i firmą Villeroy & Boch trwa od 2004 r. Pierwsza ekspozycja „The House of Villeroy & Boch” w Warszawie powstała w październiku 2006 r. w salonie Internity w centrum „Domoteka”.
Internity S.A. jest spółką prowadzącą sprzedaż luksusowego wyposażenia łazienek, płytek ceramicznych i systemów grzewczych, a także świadczącą usługi w zakresie wykańczania mieszkań w systemie „pod klucz” – od etapu projektowania, przez dostawę wszystkich produktów, aż po prowadzenie prac wykończeniowych. Firma powstała w 1991 r. zaczynając od dystrybucji płytek ceramicznych produkcji włoskiej. Dzisiaj zespół Internity to ponad 100 doradców, wykonawców, pracowników logistyki. Łączna powierzchnia salonów sprzedaży w Warszawie i Krakowie wynosi 1550 m2, a magazynów 1800 m2.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA