Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Otwarto piąty w Polsce The House of Villeroy & Boch. Tym razem ten specyficzny rodzaj ekspozycji markowych produktów powstał w białostockim salonie Akcess. Uroczyste otwarcie miało miejsce 17 kwietnia tego roku.
Nowy The House of...  zajmuje powierzchnię 40 m2 i jest o tyle nietypowy, że wszystkie cztery pokoje umieszczone są w szeregu, jeden za drugim. Wokół domu znajduje się 10 boksów o łącznej powierzchni 160 m2 wyposażonych w płytki ceramiczne, ceramikę sanitarną, meble i urządzenia wellness marki Villeroy & Boch.
Gościem honorowym otwarcia w Białymstoku był Alexander von Boch, dyrektor kreatywny firmy Villeroy & Boch.
- Jesteśmy zadowoleni z sytuacji na polskim rynku. Od dłuższego czasu notujemy tutaj duży wzrost obrotów. Jest to dla nas o tyle ciekawy rynek, że Polacy to ludzie, którzy chcą mieć dobre, markowe produkty u siebie w domu - mówi Alexander von Boch. - Już teraz kilka salonów zgłosiło swoją propozycję do współpracy z Villeroy & Boch pod kątem utworzenia The House of... , zatem powstanie kolejnego to tylko kwestia czasu
Otwarcie The House of... poprzedził wykład pt. Emocje kształtów i kolorów wygłoszony przez Alexandra von Boch na Politechnice Białostockiej.
Białostocki Akcess na rynku obecny jest już ponad 15 lat. W 1996 r. ruszyła budowa obecnej siedziby firmy połączonej z salonem firmowym, którą otwarto w 1998 r. Przy ul. Radzymińskiej 14 stanął dwukondygnacyjny budynek, w którym na blisko 3 tys. m2 wyeksponowano wyposażenie łazienek, z czego ok. 1,8 tys. m2 zajęła ceramika łazienkowa i płytki. W kolejnych latach Akcess rozszerzył swoją działalność na inne miasta w regionie Đ w 2000 r. otwarty został sklep w Ełku, o powierzchni ponad 1200 m2.
Bezpośrednia współpraca między Akcessem a Villeroy & Boch na dobre rozpoczęła się w 2005 r. Rok później podjęto decyzję o sprowadzeniu do salonu ăThe House of Villeroy & Boch.          

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA