Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

26 października br. w salonie Hydrostrefa (C.W.W. Domoteka) został otwarty pierwszy w Warszawie „The House of Villeroy&Boch”. Uroczystego otwarcia dokonał gość specjalny – Luitwin Gisbert von Boch-Galhau, wiceprezes rady nadzorczej Villeroy&Boch A.G. Ponad stu zaproszonych gości – dziennikarzy, architektów i przedstawicieli branży łazienkowej – mogło podziwiać najnowsze kolekcje płytek i ceramiki Villeroy&Boch zaprezentowane na ekspozycjach.
To już trzecia w Polsce ekspozycja tego typu – pierwszą otwarto w styczniu tego roku w łódzkim salonie Glaz-Bud, a drugą w maju w salonie Excellent w Krakowie. Każdy z „domów” spełnia standardy wyznaczone przez firmę
Villeroy&Boch, a zarazem jest na swój sposób niepowtarzalny.
Warszawski „The House…” jest największy z otwartych do tej pory. Ma 66 m2 powierzchni, co oznacza, że jest to „dom” tzw. średni bez holu. Jest on wyjątkowy również z innych powodów: nie stanowi jednej bryły na planie prostokąta czy kwadratu umieszczonej w centrum salonu, lecz został podzielony na dwie części usytuowane przy ścianach, naprzeciw siebie. Pokoi jest aż sześć – dwa klasycznej wielkości i cztery mniejsze od standardowych, wszystkie wyposażone w całości w produkty Villeroy&Boch. Ponadto „dom” ten jako jedyny mieści się w oddzielnym salonie łazienkowym (powierzchnia 243 m2), w którym znajdują się niemal wyłącznie produkty Villeroy&Boch.
„The House…” otoczony jest innymi aranżacjami Villeroy&Boch; oprócz tego w salonie można się zapoznać z ofertą wellness.
Salon Hydrostrefa należy do firmy Bilmex, która od 2004 roku współpracuje z firmą Villeroy&Boch.   

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA