Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma TOP-DESIGN od początku swojej działalności na rynku, starała się przełamywać stereotypy i standardy dotyczące oferowanych produktów,  dystrybucji, dostępności towaru i dostosowania oferty dla klientów. Dlatego też pomysł o wprowadzeniu  do sprzedaży nowych grup towarowych z branży łazienkowej okazał się strzałem w dziesiątkę, czego potwierdzeniem jest obecność  na ekspozycjach w topowych salonach łazienkowych w Polsce.

Na dzień dzisiejszy firma TOP-DESIGN jest dystrybutorem:
- Roltechnik – kabiny natryskowe i masażowo-parowe, wanny i brodziki. Z wielu nowych serii należy zwrócić uwagę na kilka linii kabin.  Seria „Kinedoor Line” – produkty  dla bardzo wymagających klientów, dla których przestrzeń w łazience nie stanowi problemu – kabiny  posiadają wyjątkowy układ jezdny na dużych mosiężnych kołach oraz oferują możliwości zabudowy aż do 4 metrów. Seria „Tower Line” – kabiny z możliwością otwierania do wewnątrz i na zewnątrz, dające możliwość aranżacji zarówno do dużych jak i małych łazienek. Seria „Proxima Line” – seria kabin profilowych otwieranych i suwanych, charakteryzujących się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Ważnym elementem oferty firmy Roltechnik są wanny i brodziki akrylowe, nowoczesne i ergonomiczne  kształty do wszystkich pomieszczeń łazienkowych.
- Plavisdesign – włoska ceramika łazienkowa. Do obecnych już w ofercie serii ceramiki, od stycznia 2012 dołączy nowa kolekcja – seria „Pal”, której premiera  odbyła się na targach Cersaie w Bolonii.
Nowoczesny design, kilka rozmiarów umywalek i bardzo przystępny poziom cenowy.
- Palazzani – włoska  armatura łazienkowa i kuchenna. Od stycznia 2012 do pięciu serii będących już w sprzedaży w Polsce, dołączy kilka kolejnych oferowanych w bardzo atrakcyjnej cenie z dużą ilością rozwiązań podtynkowych, z czego marka Palazzani słynie już w Europie zachodniej.
- Jomo – niemieckie spłuczki podtynkowe. Marka od dawna obecna w innych krajach, z bardzo nowoczesnymi przyciskami spłukującymi z możliwością aranżacji ze szkłem, drewnem, granitem itp. Stelaże oprócz standardowej wysokości, można zamawiać do zabudowy niskiej: 82 cm i 98 cm. Oferta promocyjna obejmuje komplet: stelaż w.c, przycisk chrom połysk i wsporniki montażowe uniwersalne (do ściany lub do mocowania narożnego).

TOP-DESIGN S.C.,  al. J. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź, biuro@topdesignsc.eu, www.topdesignsc.eu


 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA