Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma TOP-DESIGN z przyjemnością przedstawia nowości w ofercie firmy Roltechnik, które będą dostępne od 15 kwietnia 2012 r. Są to produkty skierowane zarówno do bardzo wymagających klientów, jak i standardowe rozwiązania ze znakomitym stosunkiem jakości do ceny.

Marka i produkty czeskiego producenta kabin, wanien, brodzików i kabin masażowo-parowych Roltechnik, znajdują coraz większe uznanie wśród klientów, a szeroki zakres oferty szczególnie kabin natryskowych pozwala na aranżację praktycznie każdego wnętrza w łazience.
Wychodząc naprzeciw trendom i wymaganiom rynku, producent wprowadza kilka nowych produktów oraz poszerza możliwości asortymentowe w już obecnych liniach.
Seria „Kinedoor Line” – nowe rozwiązania zabudowy wnęk do natrysku, możliwość: zastosowania samych drzwi przesuwnych bez ścianki stałej, aranżacji dwóch par drzwi przesuwnych. Zakres szerokości zabudowy wynosi od 1100 mm do 4000 mm. Szkło hartowane o grubości 8 mm i wysokość 2000 mm oraz znakomity system jezdny mosiężnych kół jest w tej serii standardem.
Seria „Ambient Line” – seria obecna od roku w ofercie Roltechnik, stała się motorem napędowym całej oferty kabin natryskowych. Do standardowych rozwiązań tej kolekcji wprowadzona będzie możliwość zamówienia dowolnego elementu szklanego (drzwi przesuwne, ścianka stała od drzwi, ścianka boczna), z wypełnieniem w postaci lustra. Tak duża powierzchnia lustrzana w łazience będzie na pewno argumentem zwłaszcza dla damskiej części domowników.
Seria „Proxima Line” – oferta drzwi przesuwnych PXD2N prócz dotychczasowego wypełnienia szkła w kolorach transparent isatinato, zostaje poszerzona o szkło z nadrukiem matowym Design Plus.
Parawany nawannowe – nowością w grupie parawanów na wannę będzie nowy dwuelementowy parawan z możliwością otwierania do wewnątrz i na zewnątrz.
Wanny akrylowe – bardzo ciekawym modelem z linii wanien akrylowym jest wanna „Maxioval”, którą możemy zaaranżować jako wannę wolnostojącą zarówno z obudową akrylową, jak i obudować płytkami, mozaiką lub innym materiałem.
Kolejną nowością w ofercie rynkowej jest seria „Elegant Line” (kabiny otwierane na zawiasach), z nowymi okuciami z aluminium polerowanego. Dzięki temu wszystkie elementy w kabinie mają ten sam odcień – profile boczne, zawiasy i uchwyt. Ceny tej serii będą na poziomie bardzo przystępnym, dostosowanym do każdego portfela.
Nowy katalog i cennik będą dostępne od połowy kwietnia 2012 roku.

TOP-DESIGN S.C., al. J. Piłsudskiego 143, 92-332 Łódź, tel. 42 244 94 92, fax 42 288 49 25, biuro@topdesignsc.eu, www.topdesignsc.eu

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA