Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
Trzy w jednym
„100% Design”, „100% Light” i „100% Detail” – te trzy imprezy targowe które odbyły się w dniach 21-24 września br. w londyńskim centrum wystawienniczym Earl`s Court, to ciekawy przegląd tego co interesujące nie tylko w brytyjskim wzornictwie ale i architekturze.
Jeśli wierzyć obiegowej opinii, że obrót nieruchomościami, budowanie, remontowanie i wyposażanie domów jest jednym z ulubionych angielskich „sportów”, to targi w Earl`s Court są chyba najlepszą okazją, by przekonać się z jakiego „sportowego ekwipunku” może skorzystać tamtejszy architekt, projektant wnętrz, inwestor, budowniczy. Meble, sprzęty kuchenne, wyposażenie łazienek, okładziny ścienne i podłogowe, akcesoria dekoracyjne, oświetlenie, stolarka, materiały budowlane i wykończeniowe – w jednym miejscu zgromadzono niezwykle szeroką gamę produktów. Całość uzupełniona została specjalistycznymi ekspozycjami np. innowacyjnych materiałów oraz ciekawym programem seminariów.
W dziedzinie łazienek targi „100% Design” również miały sporo do zaoferowania. Obok międzynarodowych marek, takich jak Axor, Dornbracht, Roca, Duravit, Ideal Standard czy Villeroy & Boch pojawiły się także lokalne brytyjskie firmy, takie jak Imperial Bathroom czy Samuel Heath.
Jednym z najciekawszych wydarzeń była zorganizowana przez Ideal Standard premiera rynkowa kolekcji ceramiki i baterii „Super Normal” zaprojektowanej przez znanego brytyjskiego designera Jaspera Morrisona. Bardzo interesujące były także propozycje różnego rodzaju okładzin ściennych: płytki ceramiczne firmy Blink zdobione prostymi, wytłaczanymi piktogramami, wykonane z naturalnego kamienia okładziny Islandstone, czy szklane mozaiki i dekory firmy Urban Glas Works.
Więcej na temat targów „100% Design” napiszemy w kolejnym numerze „Łazienki”.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA