Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA
8 maja 2009 roku w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia jesień/zima 2009/2010. Obok kreacji zostały zaprezentowane również najnowsze kolekcje Grupy Tubądzin, powstałe we współpracy z projektantem – Tubądzin kreacja Maciej Zień.
Pokaz pod tytułem: „Otulona kaszmirem” odbył się na 7 piętrze wielopoziomowego parkingu, w budynku Rondo 1 w Warszawie. Na pokazie obok – Zarządu Grupy Tubądzin, klientów i zaproszonych gości z całej Polski - pojawiły się znane nazwiska, które od lat towarzyszą projektantowi m.in.: Monika Richardson czy Justyna Steczkowska.
W ramach pokazu zaprezentowane zostały płytki z dwóch kolekcji – „Paryż” i „Londyn”, które stanowiły główny element scenografii pokazu i spotkały się z dużym zainteresowaniem. Inspiracją dla prezentowanych kolekcji, zarówno kreacji, jak i płytek ceramicznych jest kobieta.
Stworzenie autorskiej kolekcji Tubądzin – kreacja Maciej Zień – jest wynikiem rozwoju i zmian, jakim podlegała działalność Grupy Tubądzin na przestrzeni ostatnich lat i zmianą w sposobie myślenia o przestrzeni mieszkalnej, łazience, płytce ceramicznej – powiedział Marcin Barański, v-ce prezes Grupy.
Wprowadzenie nowych kolekcji będzie powiązane z nowoczesną formą ich prezentacji w największych salonach łazienkowych w Polsce i wsparciem marketingowym.
REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA