Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Elegancka łazienka z komfortowym wyposażeniem… Ktokolwiek ma możliwość zaprojektować łazienkę według własnego pomysłu, stoi przed dylematem: wanna czy kabina prysznicowa? Szczególnie, jeżeli ilość miejsca jest ograniczona. Kto jednak pomimo tego nie chce rezygnować ani z jednego ani z drugiego, znajdzie idealne rozwiązanie w ofercie firmy Artweger.
„Twinline” jest kolejnym produktem firmy Artweger, wyznaczającym nowe trendy w łazience, zarówno, jeżeli chodzi o funkcjonalność, jak i innowacyjne wzornictwo. Stworzony wspólnie z wiedeńską grupą projektantów Gregerpauschitz stanowi elegancką całość o delikatnych i nowoczesnych kształtach.
„Twinline” stanowi połączenie obszernej wanny o długości 170 lub 180 cm z przestronną kabiną, w której obszar przeznaczony pod prysznic ma 100 cm średnicy. Wygodne wejście do niej zapewniają szklane drzwi, które sięgają do dna wanny i otwierają się aż do samej ściany. Miękki zagłówek u wezgłowia wanny oraz siedzisko i opcjonalna powierzchnia antypoślizgowa w obszarze prysznicowym zapewniają najwyższy komfort kąpieli.
Wanna wykonana jest ze specjalnego masywnego tworzywa, zawierającego włókno szklane, natomiast drzwi ze szkła hartowanego o grubości 6 mm wzmacnianego folią. Zamknięcie drzwi posiada zabezpieczenia, które gwarantują szczelność i uniemożliwiają ich otwarcie w czasie, kiedy wanna jest wypełniona wodą. Specjalna konstrukcja profili przyściennych zapewnia szczelność w obszarze drzwi i funkcjonalne umieszczenie słuchawki prysznicowej. Zawiasy drzwi zamocowane są po ich zewnętrznej stronie przy użyciu specjalnej techniki klejenia, dzięki czemu pielęgnacja powierzchni szklanych jest bardzo łatwa.
Zaletą „Twinline” są również różne możliwości zabudowy wanny. Podobnie, jak przy klasycznych wannach, można skorzystać z gotowej obudowy z tworzywa lub zabudować wannę płytkami ceramicznymi. Do wyboru jest wariant wanny z prysznicem po prawej lub lewej stronie, co umożliwia zastosowanie „Twinline” w różnych sytuacjach przestrzennych.
Dzięki swym zaletom „Twinline” stanowi rozwiązanie typu all-inclusive do nowoczesnej łazienki dla użytkowników w każdym wieku. Dzieciom umożliwia swobodną zabawę w wannie, a dorosłym wygodne skorzystanie z prysznica. Jest także idealną propozycją dla ludzi starszych lub niepełnosprawnych, dla których wchodzenie i wychodzenie z klasycznej wanny może być uciążliwe. „Twinline” dostępny jest w najlepszych salonach łazienkowych na terenie całej Polski w cenie od 15600 zł netto.
Szczegóły techniczne produktu oraz przykłady jego aranżacji zaprezentowane zostały na stronie internetowej www.twinline.artweger.com. <

Artweger Sp. z o.o. < 02-952 Warszawa < ul. Wiertnicza 127 lok. 1 < tel. (022) 642 13 43 < www.artweger.pl < info@artweger.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA