Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Aktualnie można zaobserwować silną tendencję „uciekania” od szablonowych, ascetycznych łazienek. Dzięki stylistycznej opozycji wobec minimalizmu w łazience dzieje się bardzo dużo i bardzo ciekawie. Nieocenioną pomocą w aranżacji wyjątkowych, indywidualnych łazienek stają się produkty szwedzkiej firmy Duschy. Dzięki nim można całkiem zmienić charakter łazienki.

Ogromną częścią asortymentu firmy są akcesoria łazienkowe. Są to zestawy akcesoriów stawianych, desek sedesowych, zasłon prysznicowych, drążków, dywaników łazienkowych oraz półek chromowych. Wśród bardzo szerokiej gamy kubeczków łazienkowych na szczególną uwagę zasługują zestawy wykonane z wysokiej jakości plastiku z podwójną ścianką, które w swym wnętrzu prezentują fantastyczne, swobodnie krążące, naturalne motywy roślinne. Zainteresowanie wzbudzają również akcesoria wykonane z różnego rodzaju drewna, konglomeratu kamiennego oraz porcelany.
Elementem bardzo wpływającym na wygląd łazienki z całą pewnością jest deska sedesowa. W swojej ofercie firma Duschy posiada deski wykonane z masy żywicznej, z MDF oraz tworzywa sztucznego (wolnoopadające). Z pewnością największym zainteresowaniem cieszą się deski wykonane z twardej masy żywicznej. Przyciągają wzrok ze względu na elementy, które mają w sobie zatopione. Przeważnie są to naturalne różnego rodzaju muszle oraz trawy, ale też bardzo efektowne, ręcznie wykonane imitacje fauny i flory morskiej.
Zasłony prysznicowe już dawno podbiły serca użytkowników ze względu na rewelacyjną jakość, jak i różnorodność wzornictwa, która zaspokoi gusta osób lubiących zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne motywy. Zasłony wykonane są z najwyższej jakości tkanin, które można wielokrotnie prać i prasować. Posiadają obciążnik wszyty na dole tkaniny oraz komplet żabek w zestawie.
Twoja łazienka powinna być wyjątkowa! Zachęcamy do bawienia się kolorami i wypróbowania możliwości aranżacyjnych, jakie dają produkty Duschy. Dla ułatwienia  przygotowaliśmy całe kolekcje tematyczne, m.in. serię „Kamienie” – zestaw złożony z deski, zasłony, akcesoriów stawianych i dywanika, który dostępny jest w kilku kolorach (niebieski, zielony, brązowy, czerwony i czarno-biały). Dużą popularnością cieszą się aranżacje „Starfish” i wszelkiego rodzaju kolorystyczne zestawienia (patrz zdj.).
Oferta firmy Duschy skierowana jest nie tylko dla osób projektujących nowe łazienki, ale przede wszystkim dla tych, którzy lubią eksperymentować fakturą i kolorem, bawić się  różnorodnymi połączeniami tematycznymi.  <

Duschy Sp. z o.o. < ul. Kolejowa 81 < 05-092 Łomianki < tel. (0 22) 751 21 50 < e-mail: biuro@duschy.pl < www.duschy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA