Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Około 20 tys. osób odwiedziło III Targi Aranżacji i Wyposażenia Wnętrz „Decor Festiwal”. Impreza odbyła się  w drugi weekend września w Warszawie w hali EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego. Gospodarzem spotkania były CEE Międzynarodowe Targi Warszawskie.
Podobnie jak w ubiegłym roku, równolegle z „Decor Festiwal” odbyła się 12. edycja Targów Mieszkań i Domów „TaMiD”. W sumie w obu imprezach wzięło udział ok. 220 wystawców: deweloperzy, instytucje finansowe, banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, pracownie projektowe oraz firmy oferujące wyposażenie do łazienek i kuchni, materiały wykończeniowe, tkaniny, meble, porcelanę i szkło stołowe, sprzęt RTV. Zainteresowaniem cieszyły się m.in. stoiska firm Duschy, Aqua-Idealna Łazienka, Ceramika Trio, Yeti, Park Handlowy Janki oraz stoisko  Wydawnictwa Publikator – wydawcy m.in. miesięcznika „Łazienka” – na którym można było uzyskać bezpłatną poradę architekta.
Utrzymująca się wysoka frekwencja oraz zwiększająca się liczba wystawców dowodzą, iż targi odnoszą sukces – podkreśla Marzena Mąkosza, project manager „Decor Festiwal”
Jako że „Decor Festiwal” to impreza o charakterze konsumenckim wykreowana na bazie targów, ale jednocześnie zawierająca elementy festiwalu – nie mogło na niej zabraknąć muzyki, konkursów, promocji dla gości. Organizatorzy przygotowali także wiele atrakcji dla dzieci.
Równolegle z festiwalem odbywały się otwarte seminaria. Jedno z nich – o sposobach planowania przestrzeni w domu, w tym o najczęstszych błędach popełnianych przy projektowaniu mieszkań – poprowadził arch. Jacek Tryc.
Partnerem medialnym tegorocznego „Decor Festiwal” był miesięcznik „Łazienka”.

 

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA