Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

W najbliższym czasie na rynek trafi najnowszy produkt jeleniogórskiej firmy WOW Design. Będzie to seria ośmiu umywalek wykonanych z egzotycznego drewna litego.

Drewno, z którego powstają misy umywalek to najtwardsze, pochodzące z Afryki i Azji gatunki, takie jak: teak, wenge, iroko, padouk. Autorem wszystkich modeli umywalek jest Krzysztof Sikorski, autor m.in. projektów umywalek firmy Logo.

Jak mówi Krystyna Lazarska, współwłaścicielka firmy WOW Design, spotkanie właśnie z tym projektantem utwierdziło WOW Design w przekonaniu, że warto ten dość rzadko używany w łazience materiał, jakim jest drewno, połączyć z nowoczesną formą. Sam Krzysztof Sikorski również nie kryje swego zadowolenia z tej współpracy:

- Jako projektant cieszę się, że znalazłem kolejną firmę, która zaufała mi i pozwoliła realizować bez przeszkód moje najśmielsze projekty.

Pierwszym z wprowadzanych na rynek wzorów umywalek jest \"Key\". W jej formie połączono ciepło-miodową barwę drewna iroko ze wspornikiem z ręcznie szlifowanej stali szlachetnej. Zaletą tego modelu jest prostota doboru detali stanowiąca o elegancji tej umywalki. Jej wymiary: średnica - 50 cm, wysokość - 15 cm, głębokość - 12 cm.

Krystyna Lazarska zaznacza, że propozycją firmy nie są pojedyncze egzemplarze, ale dłuższe lub krótsze serie. WOW Design jest firmą, która już od kilkunastu lat zajmuje się wytwarzaniem przedmiotów z drewna. Firma ma za sobą doświadczenie w prowadzeniu pracowni snycerskiej, a także zakładu produkcyjnego specjalizującego się w wytwarzaniu przedmiotów toczonych, takich jak misy, talerze, patery z drewna.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA