Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Firma Graff oficjalnie zaznaczyła swoje wejście na rynek polski. Uroczysta inauguracja działalności firmy odbyła się 28 lutego br. w krakowskim hotelu Sheraton.

Graff to amerykańsko-polskie przedsięwzięcie biznesowe sięgające swoimi korzeniami do Graff Faucets w Stanach Zjednoczonych. Graff oferuje szeroką gamę baterii - poczynając od wzornictwa tradycyjnego po minimalistyczny i futurystyczny design. Sukcesy odnoszone na rynkach Ameryki Północnej skłoniły inwestorów amerykańskich i polskich do powołania spółki Graff z siedzibą w Krakowie i podjęcia działań na rynku europejskim. W skład grupy kapitałowej, do której należy Graff, wchodzi fabryka armatury w Jordanowie. Wydzielono w niej specjalną linię produkcyjną oraz zatrudniono wykwalifikowaną kadrę. Tam właśnie produkowana jest znaczna część asortymentu.

Dystrybucja baterii marki Graff ruszy od kwietnia. Obecnie firma zastanawia się nad sposobem zorganizowania sieci sprzedaży. Wiadomo, że oferta firmy Graff będzie dostępna w salonach łazienkowych, które oferują klientom nie tylko produkty dobrej jakości, ale również porady architektów. W planach Graff ma także przystąpienie do Stowarzyszenia Klub Łazienka 2001.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA