Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

NAGRODA GŁÓWNA

chromoterapia w wannie WOW-KLP/ER
producent: SANPLAST SA

Wanna owalna „Ergo” z chromoterapią dostępna jest w czterech kolorach: biały ER, manhatan, pergamon, bahama beżowy. Wanna dostępna w komplecie ze stelażem przestrzennym i systemem przelewowo-odpływowym. Wyposażona w elektroniczny panel sterowania.

W wannach marki Sanplast chromoterapia realizowana jest przez dwa punkty świetle z diodami LED, pozwalającymi na wybór 8 kolorów. Na elektronicznym panelu sterującym wybrać można jeden z dwóch programów automatycznych: rotacyjny – automatyczna zmiana kolorów co 5 sekund; energetyzujący – częstotliwość i czas zmiany kolorów zostały tak dobrane, by regenerować i wzmacniać organizm, a także łagodzić objawy chorób.

Gwarancja: 2 lata
Cena netto: wanna od 2 599 zł, chromoterapia od 1 499 złWYRÓŻNIENIE

wanna:WATERSPACE SPA
producent: POOLSPA

Przenośna wanna „Waterspace SPA” to jedna z najnowszych propozycji marki Poolspa. Przystosowana zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wymiary: 223x223 cm, wysokość 108 cm, może pomieścić aż siedem osób. Użytkowanie na zewnątrz, nawet podczas zimy, umożliwia system antifrost oraz termiczna przykrywa. Do wyboru kilka wersji obudowy: sosnowa, plastikowa i mahoniowa oraz dodatki, m.in.: schodki, pokrywa termiczna, zadaszenie typu gazebo. Wanna posiada dwa pulpity sterujące, aż 69 dysz wodnych oraz 3 pompy. Kąpiel urozmaica zamontowana w dnie wanny specjalna dysza typu gejzer. Wyposażona w system chromoterapii.

Gwarancja: 5 lat
Cena brutto: od 41 460 zł

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA