Partner portalu:
REKLAMA
×

Szukaj w serwisie

REKLAMA

Spotkaniem w Krakowie, które odbyło się 18 sierpnia, firma Vasco rozpoczęła cykl spotkań z architektami i projektantami wnętrz. Do końca roku zaplanowano jeszcze 18 szkoleń w różnych miastach Polski. Belgijski producent chce podczas tych spotkań przybliżyć projektantom nie tylko swoje produkty od strony wzornictwa i technologii, ale także misję Vasco.

Celem firmy jest oferowanie klientowi grzejników dekoracyjnych, dających nabywcom nową wartość estetyczną. Spotkania poprowadzą regionalni przedstawiciele firmy Vasco. Pierwszą prezentację w Hotelu Pegaz w Krakowie poprowadził Waldemar Tomczuk, dyrektor ds. produktu i szkoleń firmy Brugman Fabryka Grzejników Sp. z o.o. - generalnego dystrybutora Vasco w Polsce. Z zaproszenia skorzystało ponad 20 osób.

Wiodącym tematem szkolenia było znaczenie grzejników dekoracyjnych w architekturze wnętrz. Omówiono m.in. takie aspekty jak: kształtowanie pomieszczeń przez dobór grzejników (propozycje dostosowania grzejników do różnorodnej stylistyki), możliwość stosowania grzejników dekoracyjnych w funkcji grzejników łazienkowych poprzez dobór odpowiednich akcesoriów i in. Podczas spotkania zaprezentowana została także kolekcja grzejników CarrŽ, ze szczególnym akcentem na nowe produkty, które w ostatnim czasie wzbogaciły ofertę.

Część spotkania poświęcona została także na informacje praktyczne: omówione zostały m.in. przyłącza do grzejników (zakres możliwości i preferencje estetyczne), dostosowanie zaworów do grzejników, zasady stosowania grzałek do grzejników oraz sposoby montażu grzejników elektrycznych. Wśród wybranych procesów technologicznych stosowanych przez Vasco przedstawione zostały w skrócie: kataforeza, chromowanie, zastosowanie laserów.

Następne spotkania odbędą się: 9 września w Poznaniu i 15 września we Wrocławiu.

REKLAMA

REKLAMA

Newsletter

Najciekawsze artykuły z naszego serwisu codziennie w Twojej skrzynce
REKLAMA